Официално: Фиорентина обяви Пиоли

Официално: Фиорентина обяви Пиоли

Опитният специалист смени Паладино

 Стефано Пиоли е новият старши треньор на Фиорентина. Италианецът заменя на поста Рафаеле Паладино, който напусна след края на сезона.

За опитния специалист това ще бъде втори престой във Флоренция, след като бе начело на "Ла Виола" в периода 2017–2019 г., преди да поеме Милан.

59-годишният специалист за последно води саудитския отбор Ал Насър. Договорът на Пиоли с Фиорентина е за три години - до 30-и юни 2028-а година.

"Много съм доволен от идването на Стефано Пиоли. Още от първите думи, които си разменихме, видях в треньора човешки ценности и желание да се бори за този клуб и този град, който той познава толкова добре и към който е дълбоко привързан. Моето семейство, аз и всички във Фиорентина приветстваме завръщането на Стефано и му желаем всичко най-добро в това ново приключение", заяви президентът на клуба Роко Комисо.

Гави пред завръщане в игра след 6-месечна пауза

Халфът на Барселона Гави е напът да се завърне в игра за отбора, след като вече е напълно възстановен от операция на менискуса.

Лапорта проговори за бъдещето на Рашфорд в Барселона

Кандидатът за президент на Барселона Жоан Лапорта призна, че на този етап не е ясно дали клубът ще откупи окончателно Маркъс Рашфорд от Манчестър Юнайтед.

Винисиус затвърди проблемите на Реал при дузпите

Бразилската звезда на Реал Мадрид Винисиус Жуниор продължава да изпитва сериозни трудности при изпълнението на дузпи.

Зрее конфликт между Реал Мадрид и Франция заради Мбапе

Килиан Мбапе може да стане повод за ново напрежение между Реал Мадрид и френската футболна федерация.

Нюрнбергер вкара 2 гола и Дармщат завърши 1:1 (ВИДЕО)

Българският национал се завърна от контузия

Реал Мадрид се прицели в “перла” на ПСЖ

“Кралският клуб” отново ще почука на вратата на парижани след сагата с Мбапе