Играл във Враца подписа със Сепси

Играл във Враца подписа със Сепси

Дориян Бабунски ще продължи кариерата си в Румъния

Бившият нападател на Ботев (Враца) Дориан Бабунски премина със свободен трансфер в румънския елитен клуб Сепси (Сфънтул Георге), съобщи официалната страница на отбора. Бабунски прекара последните година и половина в швейцарския Грасхопърс (Цюрих), но не успя да се превърне в основен футболист и за този период изигра 32 мача и вкара 4 гола.

Бабунски, който е син на бившия футболист от Република Северна Македония Бобан Бабунски, игра във Враца през сезон 2021/22 и вкара 18 гола в българското първенство. Това ми осигури трансфер в елитния унгарски Дебрецен, където записа 48 мача и 18 попадения. Логично с такава статистика той си гарантира трансфер в доста силен шампионат като швейцарския.

Преди 2 дни 28-годишният бивш нападател на Ботев (Враца) разтрогна договора си с швейцарците и вече е част от Сепси, който е на 7-о място в класирането след есенния дял на румънската Лига 1.

Фиаско на Общото събрание на Ботев Враца

На сбирката са присъствали едва 10 човека

Ботев Враца подкрепи благотворителна кауза в памет на Мартин Дечев

Ботев Враца се включи в благотворителна кауза в памет на наскоро починалия бивш футболист на ЦСКА - Мартин Дечев, съобщиха от клуба.

Испанци пожелаха халф на Ботев (Враца), преговарят за привличането му

Давид Суарес може да се завърне в родината си

Ботев Враца започва подготовка на 6 януари

Ботев (Враца) обяви програмата на тима за зимната подготовка. Отборът се събира за първо занимание на 6 януари (понеделник) от 10:00 часа.

Ботев (Враца) започна зимната си подготовка с водосвет за здраве

Ръководството на клуба активно води преговори с няколко класни футболисти

Браян Переа поискал да си тръгне от Ботев Враца

Централният нападател Браян Переа е на път да напусне отбора на Ботев Враца

Хумелс не пожела Германия да му прави изпращане

Бившият германски национал Матс Хумелс отказа официално сбогуване с Бундестима

Арда Гюлер: Ало Алонсо ми каже, ще стана и вратар

Футболистът на Реал Мадрид Арда Гюлер е готов на всичко за треньора Шаби Алонсо

Скоус: В Юнайтед няма здрав разум

Легендата на Манчестър Юнайтед – Пол Скоулс, отправи критики към трансферната политика на „червените дяволи“, визирайки най-вече привличането на Расмус Хьойлунд от Аталанта през 2023 г.

Хари Кейн влезе в един клуб с Кристиано Роналдо

Нападателят на Байерн Мюнхен Хари Кейн бе ключов за Англия с двете си попадения в мача срещу Латвия, с които класира Англия за Световното първенство догодина

Джерард може да се завърне в Рейнджърс

Глазгоу Рейнджърс обяви, че няма да назначава отново за мениджър Стивън Джерард, въпреки че коефициентите на букмейкърите сочат обратното

Ясни са 25-те номинирани за "Golden Boy"

От “Тутоспорт” официално обявиха финалния списък от 25-имата претенденти за тазгодишното издание на престижната награда Golden Boy, която се връчва на най-добрия футболист в Европа до 21 години

Шмайхел: Юнайтед пропиля таланта на Хойлунд и МакТоминей

егендата на Манчестър Юнайтед Петър Шмайхел смята, че трансферите на Расмус Хойлунд и Скот МакТоминей в Наполи доказват колко добре италианският клуб е подредил отбора си и колко неправилно са били третирани двамата футболисти в Англия

Манчестър Сити вади 75 милиона за Елиът Андерсън

Манчестър Сити има готовност да плати 75 милиона паунда за халфа на Нотингам Форест Елиът Андерсън, който започва да се утвърждава като новата звезда на Англия след добрите изяви както в клубния си, така и в националния отбор

Барселона и Реал Мадрид в спор за Упамекано

Байерн Мюнхен може да понесе сериозен удар, тъй като застой в преговорите за договора на Дайо Упамекано отваря вратата за трансферна битка между Барселона и Реал Мадрид