ОФИЦИАЛНО: Патрик Виера остава в Дженоа за още два сезона

ОФИЦИАЛНО: Патрик Виера остава в Дженоа за още два сезона
Източник: БГНЕС

Дженоа обявr, че е удължил договора на треньора Патрик Виейра до 30 юни 2027 г.

„Щастливи и горди сме да продължим това пътуване заедно с Патрик – коментира главният изпълнителен директор Андрес Бласкес – заедно искаме да продължим да се подобряваме със стабилност и приемственост. Това, което треньорът успя да предаде на отбора през последните месеци, напълно отразява ДНК-то на Дженоа“.

„Беше много интензивен период, откакто пристигнах в Генуа миналия ноември. Успяхме да гарантираме, че Дженоа ще остане в Серия А и да завършим сезона с гордост и решителност, каквито този клуб заслужава.

Много се гордея с това, което изградихме и постигнахме заедно. След последния мач в Болоня винаги бяхме във връзка с клуба и ръководството, за да анализираме този сезон и да се подготвим адекватно за следващия.

Щастлив съм в Дженоа и в Генуа. Продължаванто на отношенията ни беше най-естественото нещо, което можехме да направим, не отне много време да намерим разбирателство и да завършим бюрократичните формалности. Сега е време да се насладим на малко почивки, но ще продължим да работим зад кулисите, за да се подготвим за началото на следващия сезон“, каза от своя страна Патрик Виейра.

Жиру е отворен към завръщане в националния отбор на Франция

39-годишният Оливие Жиру изяви готовност да се завърне в националния отбор на Франция

Левски пусна билетите за Добруджа

Левски пусна в продажба билетите за домакинството на Добруджа

Педри е на върха в класация за подавания в чуждата половина на терена

Педри е най-добрият подавач в противниковата половина през последните шест месеца

Хумелс не пожела Германия да му прави изпращане

Бившият германски национал Матс Хумелс отказа официално сбогуване с Бундестима

Арда Гюлер: Ако Алонсо ми каже, ще стана и вратар

Футболистът на Реал Мадрид Арда Гюлер е готов на всичко за треньора Шаби Алонсо

Скоус: В Юнайтед няма здрав разум

Легендата на Манчестър Юнайтед – Пол Скоулс, отправи критики към трансферната политика на „червените дяволи“, визирайки най-вече привличането на Расмус Хьойлунд от Аталанта през 2023 г.

Хари Кейн влезе в един клуб с Кристиано Роналдо

Нападателят на Байерн Мюнхен Хари Кейн бе ключов за Англия с двете си попадения в мача срещу Латвия, с които класира Англия за Световното първенство догодина

Джерард може да се завърне в Рейнджърс

Глазгоу Рейнджърс обяви, че няма да назначава отново за мениджър Стивън Джерард, въпреки че коефициентите на букмейкърите сочат обратното

Ясни са 25-те номинирани за "Golden Boy"

От “Тутоспорт” официално обявиха финалния списък от 25-имата претенденти за тазгодишното издание на престижната награда Golden Boy, която се връчва на най-добрия футболист в Европа до 21 години