Официално: Арсенал взе нападател от Оксер

Официално: Арсенал взе нападател от Оксер

„Артилеристите” разкриха, че Яя Саного е подписал дългосрочен контракт с тима

Отборът на Арсенал си осигури услугите на 20-годишният нападател Яя Саного, който през последните 6 години игра за Оксер.

Футболистът идва в Северен Лондон със свободен трансфер. Новината бе потвърдена на официалния сайт на Арсенал.

От Арсенал обявяват, че Яя Саного е подписал дългосрочен контракт с тима. В момента тъмнокожият футболист е в Турция, където участва с тима на Франция в Световното първенство до 20 години.

„Саного е отлично, младо попълнение за нас. Той показа, че има потенциал с последните си изяви за Оксер и френския национален отбор до 20 години. Очакваме Яя да се присъедини към Арсенал и да продължи обещаващото си развитие", коментира мениджърът Арсен Венгер.

Лапорта: Опитаха се да заличат историята на Барселона

Избраният за нов президентски мандат в Барселона Жоан Лапорта, наруши мълчанието си в обширно интервю, засягайки най-наболелите теми около каталунския гранд

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Ливърпул 0:0

Гледайте и следете мача тук…

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“