ОФИЦИАЛНО: Барса призна за преговори с Меси

ОФИЦИАЛНО: Барса призна за преговори с Меси

Отборът иска да си върне своята легенда

Барселона призна, че е водил разговори с Лионел Меси чрез спортния вицепрезидент Рафаел Юсте, който признава за намерението на каталунския гранд да върнат аржентинската суперзвезда на „Камп Ноу“.

„Разбира се, че поддържаме контакт с Меси“, заяви Юсте. Барселона не крие, че завръщането на аржентинеца е приоритет. Отборът е провел разговори с аржентинската суперзвезда посредством своя спортен вицепрезидент, който на въпрос дали е разговарял с Меси, заяви: „Трябва да ви отговоря с да на всичко. Лео и семейството му знаят привързаността, която имаме към него“.

„Участвах в преговорите, които не се осъществиха преди две години. Имам този „трън“ от тогава. Когато говорим за Ла Масия, говорим за Лео Меси. Бих се радвал, ако той се върне и мисля, че феновете са на същото мнение, защото красивите истории в живота трябва да имат щастлив край. Ние сме влюбени в Меси и мисля, че и той е влюбен в Барселона“, коментира Юсте.

„Трябва да представим плана за разходите и доходите на Хавиер Тенас след два месеца. И ако са дадени всички условия, ще имаме възможност за Меси. Президентът има добри отношения с бащата на Лео. Разбира се, няма план за атака, защото не искам ПСЖ да го приеме по този начин. Ако това нещо стане, стане, защото съдбата те кара да се върнеш там, където трябва да бъдеш“, завърши Юсте.

Агентите на Чалоба договарят трансфер в Серия А

Агентите на английския национал Трево Чалоба са пристигнали в Италия за преговори с проявяващите интерес към футболист - Интер и Комо, като „нерадзурите“ имат предимство в конкуренцията за привличането на 26-годишния защитник от Челси

Сампдория връща Лоренцо Инсине в Италия?

Втородивизионният Сампдория обмисля потенциален трансфер на бившия италиански национал Лоренцо Инсиние като свободен агент след изявите му в последните седмици с екипа на Пескара, информира вестник Gazzetta dello Sport

Ювентус ще намали цената на Бремер

Ювентус е склонен да се раздели с централния защитник Глейсон Бремер срещу по-ниска сума от записаната в договора му освобождаваща клауза, съобщава Tuttosport

Футболист на Мъри пред трансфер във Висшата лига

Ковънтри води преговори за халф на Гьозтепе

Модрич не мисли за отказване, остава в Милан

Халфът ще играе още един сезон за "росонерите"

Кьолн привлече за постоянно бранител на Ман Сити

Джамай Симпсън-Пюзи парафира с "козлите"