ОФИЦИАЛНО: Брентфорд представи Игор Тиаго

ОФИЦИАЛНО: Брентфорд представи Игор Тиаго

Бившият нападател на Лудогорец ще струва на "пчеличките" 30 милиона паунда

Бившият нападател на Лудогорец Игор Тиаго бе представен официално като футболист на Брентфорд.

"Пчеличките" го привлякоха още по време на пролетния полусезон от белгийския шампион ФК Брюж. Тиаго даде и първото си интервю днес като играч на английския тим."Много съм щастлив, че подписах с Брентфорд и че опознах клуба. За мене е огромно щастие да играя за този клуб във Висшата лига. Много се радвам за този момент. И знам, сигурен съм в това, че ще бъде страхотно пътуване и страхотен сезон“, заяви в началото Тиаго.

"Винаги търся нещо повече за себе си. Това е мотото на моята кариера, а още повече се фокусирах върху тази мисъл, когато дойдох в Европа. И мисля, че успях да направя страхотни неща там, в Брюж. Да помогна на моите съотборници да спечелят тази титла, която беше толкова важна за клуба. Дадох много от себе си, бях отдаден, а те вярваха в мене, дори и когато не бях в добра форма", разказва нападателят.

"Започнах работа на пазара, като разнасях плодове. Работил съм и като зидар по строежите. Когато бях млад, смених няколко професии преди да вляза в професионалния футбол и след това да отида в чужбина. Това ме разви и като личност, като човек. И ми помогна да оценявам малките неща в живота, защото днес гледам живота си и виждам, че съм привилегирован с всичко, което имам", заавърши бившият футболист на Лудогорец.

Пари провалят преминаването на Анчелоти начело на Бразилия

Причината за това е финансова и касае договора на италианеца с „кралския клуб“, който изтича през лятото на 2026 г.

Луис Енрике: Нямаме право да сваляме на гарда

Вложихме много и като индивидуалности, и като отбор

Микел Артета: Арсенал се нуждае от нещо специално в Париж

На полувреме сме

Бранител на Байерн по стъпките на Бербатов

Ерик Дайър поема към Лига 1

Официално: Отмениха червения картон на Белингам

Рюдигер с тежка санкция

ПСЖ докосва финала в Шампионска лига! (ВИДЕО)

Ранен гол направи разликата с Арсенал в Лондон

Конте загуби защитник до края на сезона

Бонджорно с нова контузия

Стоилов посочи проблем №1 пред Гьозтепе

Никога в кариерата си не съм се сблъсквал с толкова много контузии, призна треньорът

Божинов впечатлил Буфон с прякор за Дел Пиеро

Вратарят разказа култова история от Торино