Официално: Емери подписа с Вила до 2029 година

Официално: Емери подписа с Вила до 2029 година

Треньорът получи нов договор след класирането за ШЛ

Мениджърът на Астън Вила Унай Емери официално подписа нов петгодишен договор с английски клуба.

Контрактът на 52-годишният испанец бе удължен до юни 2029-а, а финансовото му възнаграждение ще бъде увеличено, съобщи телевизия Sky Sports.

"Много съм щастлив, че ще продължа да водя този клуб. Атмосферата е страхотна", коментира Унай Емери.

Отборът на Астън Вила завърши на четвърто място във Висшата лига през изминалия сезон и си осигури участие в Шампионската лига догодина.

Мениджърът на Нотингам няма да претегля играчите си след Коледа

Мениджърът на Нотингам Форест Шон Дайш заяви, че няма да претегля футболистите, когато се завърнат след Коледа, за разлика от мениджъра на следващия си съперник Манчестър Сити Пеп Гуардиола, но „очаква те да използват здравия си разум, докато се наслаждават на празничната си вечеря“, пише агенция Reuters.

Наркоскандал в турския футбол

Президентът на Фенербахче Садетин Саран е дал положителна проба за кокаин, съобщава турското издание „Фанатик“.

Вратарят на Арсенал: При дузпите трябва да си концентриран на 100%

Вратарят на Арсенал Кепа Арисабалага разкри, че е трябвало бързо да промени начина си на мислене, след като късен изравнителен гол на Кристъл Палас прати четвъртфинала за Купата на лигата в Англия към изпълнение дузпи, при които стражът направи решаващо спасяване, за да осигури на тима си място на осминафиналите.

Манчестър Юнайтед урежда контрола с Милан в Саудитска Арабия

Манчестър Юнайтед обмисля възможността да изиграе контролна среща в Саудитска Арабия в разгара на сезона, информира The Times

Треньорът на Арсенал: Трябваше да вкараме повече

Наставникът на Арсенал Микел Артета изрази задоволството си от класирането на отбора за полуфиналите в турнира за Купата на лигата.

Арсенал спечели рулетката на дузпите срещу Кристъл Палас (ВИДЕО)

“Артилеристите” се класират за полуфиналите в Карабао Къп и ще срещне Челси