ОФИЦИАЛНО: Илия Груев подписа с Лийдс

ОФИЦИАЛНО: Илия Груев подписа с Лийдс

Родният национал ще играе в Чемпиъншип

Българският национал Илия Груев подписа с английския втородивизионен Лийдс, съобщиха официално йоркширци. Той преминава в тима от елитния германски Вердер Бремен. Трансферна сума не се споменава, но се спекулира за 6 милиона евро.

Полузащитникът е третият българин в историята, койtо облича екипа на отбора. Преди него за отбора играха Радостин Кишишев и Кун Теменужков.

Илия Груев е юноша на Рот-Вайс Ерфурт, като на 15-годишна възраст преминава във Вердер Бремен, където записа 19 мача за втория отбор с отбелязани 2 гола и 58 срещу с 1 попадение за мъжкия тим.

ПСЖ срещу Тотнъм в спор за историческа Суперкупа на Европа

Един от двата отбора ще вдигне първата си Суперкупа на УЕФА тази вечер в Удине

Халф на Тотнъм аут за Суперкупата

Ив Бисума е отстранен от отбора

Роби Кийн: Бяхме невероятни през второто полувреме

Наставникът на Ференцварош Роби Кийн похвали футболистите си за играта им през второто полувреме срещу Лудогорец, чрез което унгарците елиминираха своя опонент

Фенербахче със знаменит обрат, отнесе Фейенорд с 5:2 и го елиминира от ШЛ (ВИДЕО)

Фенербахче се класира за плейофния кръг в Шампионската лига, след като спечели категорично реванша срещу Фейенорд от третия предварителен кръг с 5:2

СКАНДАЛНО: УЕФА не допусна Лудогорец в Шампионската лига! (ВИДЕО)

Испанец отмени чист гол и не даде дузпа срещу Чочев

Байерн получи ултиматум за Волтемаде

Трансферът трябва да бъде завършен до събота

Комо представи Алваро Мората

Нападателят пристига под наем от Милан

РБ Лайпциг договори откритието на Станимир Стоилов

Трансферът чупи рекорди

Карабах разби Шкендия и чака Лудогорец или Ференцварош (ВИДЕО)

Убедителна победа за азерите