OФИЦИАЛНО: Иско подписа със Севиля

OФИЦИАЛНО: Иско подписа със Севиля

Испанският плеймейкър отива при андалусийци като свободен агент

Полузащитникът Франсиско Аларкон – Иско си има нов отбор, след като се раздели с Реал Мадрид. Испанецът се разбра със Севиля, като ще премине на „Рамон Санчес Писхуан“ като свободен агент.

През последните 9 години той бе част от Реал Мадрид, с който спечели цели пет трофея от Шампионска лига.

 

До 2019 година Иско бе сред ключовите футболисти на „Сантиаго Бернабеу“, но след това нещо се счупи и той остана резерва, като в последните два сезона почти не получаваше шансове за изява.

С трансфера си в Севиля той има за цел да се завърне в испанския национален отбор за предстоящото през зимата Световно първенство в Катар.

Индзаги: Представихме се страхотно срещу най-добрия отбор в света

Треньорът на Интере Симеоне Индзаги беше доволен от представянето на своя отбор срещу Барселона, но изрази и съжаление за отменения гол на Хенрих Мхитарян.

Флик: Финал преди финала

Ханзи Флик говори след равенството 3:3 на неговата Барселона в първия полуфинален мача срещу тима на Интер.

Рубен Аморим: Лига Европа няма да спаси сезона на Манчестър Юнайтед

Това е най-слабата кампания на „червените дяволи“ в ерата на Висшата лига

Реднап се извини за неуместна шега спрямо Томас Тухел

Пенсионираният треньор призна вината си

Валдано с много тежки критики по адрес на Реал (Мадрид)

Бившият играч, треньор и директор на "кралете" редовно коментира събитията около клуба

В Испания: Анчелоти иска да остане в Реал (Мадрид)

Очевидно специалистът не иска все още да си тръгва

Японци разплакаха Роналдо и Ал Насър в азиатската Шампионска лига (ВИДЕО)

Саудитският тим се провали

Постекоглу: Тотнъм не подценява предизвикателството в Лига Европа

"Бодьо/Глимт e много постоянен отбор в последните години"

Изненада! Марсилия ще търси нов треньор, Де Дзерби си тръгва

Той е получил страхотна оферта от саудитски клуб