Официално: Ливърпул привлече Рагнар Клаван

Официално: Ливърпул привлече Рагнар Клаван

30-годишният защитник идва на „Анфийлд” от Аугсбург

Ливърпул официално провлече защитника Рагнар Клаван. 30-годишният естонец подписа договора си с „червените”, след като премина успешно медицинските прегледи.

 

По неофициална информация трансферът е на стойност 5 млн. евро.

 

През миналия сезон Клана игра в германското първенство за отбора на Аугсбург. Той има 108 мача с националния екип на Естония и три пъти обявяван за футболист на годината в страната си.

 

„За мен е истинска чест и гордост да стана част от този невероятен клуб. Трудно мога да намеря думи да опиша как се чувствам в момента, защото винаги съм мечтал един ден да облека екипа на Ливърпул. Висшата лига е най-атрактивното първенство и в света и мачовете винаги носят интрига. Все пак това е родното място на тази велика игра”, каза Рагнар Клаван при представянето си.

Кариерата на Джамал Мусиала не е поставена под риск

Кариерата на полузащитника Джамал Мусиала не е поставена под риск, съобщиха от Байерн Мюнхен за ДПА.

Монако разтрогна договора си с Пол Погба

Футболният Монако и халфът на тима Пол Погба разтрогнаха договора помежду им по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.

Манчестър Юнайтед разсъждава за нов нападател

В Манчестър Юнайтед все още обмислят варианти за привличане на нов нападател през лятото.

Жозе Моуриньо говорил с Родри преди трансфера му в Барселона

Старши треньорът на Реал Мадрид - Жозе Моуриньо, разкри, че е говорил с Родри за потенциален трансфер в испанската столица, но полузащитникът е "имал съмнения" относно преминаването му на "Сантяго Бернабеу", което е накарало португалския специалист да се усъмни в неговото привличане.

Кристъл Палас взе младежки национал на САЩ

Английският футболен клуб Кристъл Палас обяви привличането на нападателя Зейвиър Гозо от американския Реал Солт Лейк за 13 милиона евро, съобщава BBC.

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина