Официално: Национал на България има нов отбор

Официално: Национал на България има нов отбор

ОФИ Крит представи Наумов

ОФИ Крит официално обяви българския национал Даниел Наумов. Родният страж подписа двугодишен договор с гръцкия тим.

През лятото Наумов остана без отбор, след като в продължение на пет години носи екипа на ФК ЦСКА 1948, но договорът му изтече. Българинът записа 140 мача с екипа на "червените", с които стигна и до евроизлаз в квалификациите на Лига на конференциите.

От ОФИ припомнят, че 26-годишният футболист, идващ като свободен агент, е играл във всички възрастови гарнитури на България от U16. Последният му мач за представителния тим на "лъвовете" бе срещу Сърбия в квалификациите за Евро 2024.

Наумов пристигна в Ираклион в понеделник, а на днешния 10 септември мина медицински прегледи и подписа с тима.

"Даниел, добре дошъл в семейството на ОФИ", написаха от тима.

Лацио и Романьоли се разделят, защитникът е обиден на Лотито

Треньорът на Лацио - Маурицио Сари, е все по-обезсърчен – изглежда, че всички бягат от кораба, а последният е Алесио Романьоли

Оксфорд шокира Лестър при отсъствието на Филип Кръстев

Тимът на българския национал победи “лисиците” с 2:1 като гост

Валенсия ликува в добавеното време срещу Еспаньол (ВИДЕО)

“Прилепите” с ценна победа

Абърдийн и Митов триумфираха след много голове и картони

Абърдийн на Димитър Митов спечели с 6:2 много, много зрелищен мач срещу Ливингстън в шотландската Премиършип

Джокович с мили думи за Стан Вавринка

Сръбската тенис легенда Новак Джокович отдаде значимото на швейцарския ветеран Стан Вавринка на Откритото първенство на Австралия, наричайки го "приятел, достоен съперник и вдъхновение", който забавляваше феновете до края на последното си участие в Мелбърн

ОБЗОР: Бърнли изпусна успеха срещу Тотнъм в самия край (ВИДЕО)

Фулъм постигна пълен обрат срещу Брайтън