Официално: Рединг уволни Пол Инс

Официално: Рединг уволни Пол Инс

Треньорът на младежите ще води отбора в оставащите мачове

Мениджърът на Рединг Пол Инс беше уволнен, след като тимът се оказа на 22-ро място в Чемпиъншип и е изправен пред реалната опасност от отпадане в Лига 1, третото ниво на английския футбол.

През миналата седмица на "кралските поданици" бяха отнети шест точки, което допълнително влоши шансовете им за оцеляване.

Инс, който е бивш английски национал и един от малкото, които са играли и за Манчестър Юнайтед, и за Ливърпул, бе назначен през февруари миналата година за временен мениджър. През май той получи и постоянен договор.

В понеделник обаче Рединг загуби с 1:2 от Престън Норт Енд и записа осми пореден мач без победа, което доведе до раздялата с Инс.

В оставащите пет мача до края на сезона тимът от лондонското предградие ще бъде воден от Ноел Хънт, който е мениджър на отбора до 21 години.

Юнайтед громи в Билбао за финал в Лига Европа

Спорен червен картон вбеси "Сан Мамес"

Брентфорд шокира Нотингам като гост и ги остави извън зона "Шампионска лига"

Брентфорд победи Нотингам Форест с 2:0 като гост в мач от 34-ия кръг на Висшата лига

Гуардиола с коментар за Роди и Холанд

Нападателят се подобрява, но остава аут засега

Кметът на Лондон кара Челси да строи нов стадион

Кметът на Лондон Садик Хан отправи покана към ръководството на Челси да започне преговори за нов стадион

Вдигат двойно заплатата на Груев

Халфът с клауза в договора при промоция за Висшата лига

Аморим: Дори да спечелим Лига Европа, няма да си спасим сезона

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим призна, че първият му сезон на „Олд Трафорд“ е провал — дори и отборът да спечели Лига Европа

Петко Христов на плейоф за влизане в Серия А

Индзаги върна Пиза в елита след 34 години

Реал Мадрид дава по още 12 месеца на Лукас Васкес и Модрич

Първият и третият капитан на Реал Мадрид - съответно Лука Модрич и Лукас Васкес, получават краткосрочни договори до 13 юли, съобщи „AS“

Гулит: Феновете на Юнайтед и Челси вече не си познават клубовете

Нидерландската футболна легенда Рууд Гулит разкри, че никога не е мечтал да бъде мениджър и е бил „въвлечен насила“ в ролята си на играещ треньор в Челси през 90-те