ОФИЦИАЛНО: Серхио Рамос приключи със Севиля

ОФИЦИАЛНО: Серхио Рамос приключи със Севиля

Защитникът се завърна в родния си клуб през септември миналата година

Севиля обяви официално, че се разделя със Серхио Рамос. 38-годишният ветеран се завърна в Севиля през септември миналата година.

“Севиля би искал да благодари на Серхио Рамос за неговата ангажираност, лидерство и всеотдайност през този сезон и да му пожелае късмет в следващото му професионално предизвикателство. Серхио Рамос ще се сбогува публично този вторник в 11: 00 часа в залата за пресконференции на стадион “Рамон Санчес Писхуан“, придружен от президента Хосе Мария дел Нидо Караско”, пишат от андалусийския клуб.

Серхио Рамос се завърна в Севилям, откъдето тръгна за големия футбол, като това се случи след престой в Пари Сен Жермен. Той изигра 37 мача през изминалия сезон 2023/24, с общо 3301 минути и 7 гола на сметката си.

Все още не е ясно къде опитният защитник ще продължи кариерата си. Рамос е свързван с преминаване в тимове от американската МЛС.

Фабрицио Романо: Бернардо Силва подписва с Реал Мадрид!

Бернардо Силва се присъединява към Реал Мадрид от новия сезон, съобщава италианският журналист Фабрицио Романо във вторник

Нико Пас иска да остане в Комо, а не да се връща в Реал Мадрид

Аржентинският национал Нико Пас е информирал Реал Мадрид за желанието си да остане в Комо за сезон 2026/27, според Фабрицио Романо

Барселона ще получи пари от трансфера на Кукурея в Реал Мадрид

Барселона ще получи 1,35 милиона евро от трансфера на Марк Кукурея в Реал Мадрид

Официално: Ланс обяви новия си треньор

Френският клуб се довери на Дино Топмьолер

Възстановяването на Екитике върви по план

Нападателят на Ливърпул Юго Екитике бележи сериозен напредък в своето възстановяване след скъсано ахилесово сухожилие и вече е набелязал конкретна дата за завръщането си в игра

Наполи назначава Алегри до дни

Двете страни вече са се споразумели