Официално: Волфсбург взе Дракслер от Шалке

Официално: Волфсбург взе Дракслер от Шалке

Трансферната сума по сделката не бе оповестена

Германският национал Юлиан Дракслер подписа петгодишен договор с Волфсбург.

Халфът бе част от академията на Шалке от 2001 година, а през 2011-та дебютира за „кралскосините”. Тогава той бе едва на 17 и в крайна сметка изигра 119 мача в Бундеслигата, отбелязвайки 18 гола.

Трансферната сума по сделката не бе оповестена, но спортният директор на Шалке Хорст Хелд заяви, че тя е „най-голямата в историята на клуба”.

Припомняме, че този уикенд Волфсбург продаде Кевин де Брюн на Манчестър Сити и Иван Перишич на Интер, но привлече Данте от Байерн, Дракслер от Шалке и Исмаил Азауи от Тотнъм.
Италия продължава да се дъни - само един стадион е готов за Евро 2032

Италия е изправена пред сериозни организационни предизвикателства във връзка с домакинството на Евро 2032, като към момента едва един стадион от планираните е напълно готов

Болоня потрепери, но успя да бие Кремонезе (ВИДЕО)

Болоня победи Кремонезе като гост с 2:1 в мач от 31-ия кръг на Серия А, като по този начин излезе на 8-о място с 45 точки

Дербито Интер - Милан се мести в Австралия

Двата тима редят контрола на друг континент

Шампион на 5-ти април: ПСВ си гарантира титлата в Ередивизи!

ПСВ Айндховен официално е шампион на Нидерландия, подобрявайки рекорд от 1978 година

Нападател на Дортмунд иска трансфер

Милан и Тотнъм следят Гираси

Удар по Нидерландия: Халф е аут за Мондиала след тежка контузия

Полузащитникът на нидерландския национален отбор Йерди Шаутен ще пропусне Световното първенство по футбол, след като получи травма в коляното в мач на ПСВ Айндховен и ще претърпи операция, съобщава агенция Ройтерс