Огромен удар за Реал - Алаба скъса кръстни връзки

Огромен удар за Реал - Алаба скъса кръстни връзки

Поредна тежка контузия в лагера на "лос бланкос"

Защитникът на Реал Мадрид Дейвид Алаба няма да играе поне до началото на следващия сезон и ще пропусне Европейското първенство в Германия. Оказа се, че той е скъсал кръстни връзки в коляното в изминалия мач на своя тим срещу Виляреал, заради което ще бъде опериран.

Тъмнокожият футболист беше титуляр, но напусна още през първото полувреме.

Очаква се Алаба да се възстановява около осем месеца, с което той няма как да вземе участие и на Евро 2024 с тима на Австрия, на който е капитан.

Това е третата подобна контузия в първия тим на Реал Мадрид този сезон, като тя също е свързана с отбранителната линия. Заради сходни проблеми аут отдавна са вратарят Тибо Куртоа и Едер Милитао.

В Евертън се биха помежду си, после биха и Юнайтед (ВИДЕО)

Куриоз на "Олд Трафорд", а тимът на Аморим с чутовна издънка

Важни преяорови в Ювентус зациклиха

Без развитие по новия договор на Йълдъз

ПСЖ ще си купува клуб

Парижани търсят сателит

Прогноза: Победа за Юнайтед на "Олд Трафорд"

Евертън гостува на "червените дяволи" в понеделник вечер

Еберечи Езе влезе в историята на Арсенал

Английският национал е четвъртият играч с хеттрик в дербито на Северен Лондон

Станимир Стоилов изрази задоволство от играта на Гьозтепе в защита

Мъри не приема нервното поведение в мача с Коджаелиспор

Исак записа антирекорд за Ливърпул срещу Нотингам

Лошите новини покрай Ливърпул продължават с пълна сила

Буфон хвали Менян след дербито на Милано

Легендата на Италия Джанлуиджи Буфон не спести комплиментите си към стража на Милан Майк Менян след снощното дерби на Милано с Интер, спечелено с 1:0 от “росонерите”

Винисиус си тръгва от Реал Мадрид още през зимата?

Нападателят на Реал Мадрид Винисиус Жуниор може да смени клуба през зимния трансферен прозорец, пишат испанските медии