Олимпик Марсилия представи Алексис Санчес

Олимпик Марсилия представи Алексис Санчес

Той дойде като свободен агент

Алексис Санчес официално премина във френския гранд Олимпик Марсилия. 33-годишният чилиец разтрогна договора си с Интер и парафира с новия си клуб за две години. 

Нападателят игра при "нерадзурите" през последните два сезона след трансфер от Манчестър Юнайтед. Той записа 108 мача и вкара 20 гола за миланския гранд. 

Санчес е очакван във Франция в близките часове, за да премине медицински прегледи, след което да подпише своя договор. 

Руди Гарсия призова за спокойствие

"Все още не сме спечелили нищо", каза селекционерът на Белгия

Рангник: Целта ни е да победим Алжир

"И не ни интересува дали след това ще играем с Испания или с друг отбор", каза селекционерът на Австрия

Помощникът на Дешан: Момчетата искаха да направят нещо специално за Дидие

"Всички сме щастливи от победата и доволни, че той отново ще бъде при нас", каза Ги Стефан

Де ла Фуенте: Гордея се с този отбор, вече сме 34 мача без загуба

„Беше труден, много интензивен мач", каза селекционерът на Испания

Италианско дерби за Джон Стоунс

Интер се включи в битката за подписа на английския национал Джон Стоунс, който е свободен агент след раздялата си с Манчестър Сити

Байерн Мюнхен и Лаймер се разбраха за новия договор

Австрийският защитник Конрад Лаймер ще продължи договора си с Байерн Мюнхен, след като продължителните преговори стигнаха до финал, съобщава телевизионният оператор Sky Germany