Операцията на Кедира мина успешно

Операцията на Кедира мина успешно

Халфът аут за най-малко 6 месеца

Полузащитникът на Германия и Реал (Мадрид) Сами Кедира претърпя успешна операция на дясното коляно, съобщи вестник "Марка".

Интервенцията беше извършена в Германия, където в следващите три седмици ще протече първият етап от рехабилитацията на футболиста.

26-годишният играч получи сериозната травма след сблъсък с Андреа Пирло в контролата с Италия в Милано. Кедира беше диагностициран със скъсани кръстни и вътрешни връзки. Очаква се халфът да е извън терените около 6 месеца.

Айнтрахт и Кьолн си размениха набързо по два гола

Кьолн и Айнтрахт Франкфурт завършиха наравно 2:2 в мача си от 28-ия кръг на Бундеслигата

Атлетико Мадрид скочи на ВАР, иска обяснения от съдиите

Недоволството в Атлетико Мадрид от съдийството по време на мача срещу Барселона нараства с всеки изминал час след двубоя от Ла Лига, изигран на „Метрополитано“

Санкт Паули с важна точка в Берлин

Гостите доиграха мача с 10 души

Селта с обрат на "Местая"

Тимът от Лига остава в битката за Европа

Алегри ще изненада Конте с интересни титуляри срещу Наполи

Наставникът на Милан Масимилиано Алегри е решил да изненада Наполи с избора си на нападатели за утрешния ключов сблъсък на „Диего Армандо Марадона“ между третия и втория в Серия "А", твърди „Скай Спорт“

Италия продължава да се дъни - само един стадион е готов за Евро 2032

Италия е изправена пред сериозни организационни предизвикателства във връзка с домакинството на Евро 2032, като към момента едва един стадион от планираните е напълно готов