Оперират Илия Груев

Оперират Илия Груев

Няма яснота кога ще се завърне българският национал Илия Груев-младши

Полузащитникът на Лийдс Юнайтед и България Илия Груев получи контузия в дясното коляно по време на равенството на йоркширци срещу Норич Сити на „Кероу Роуд“ във вторник, заради която бе принудително заменен в 20-ата минута.

Допълнителни изследвания показаха, че Груев е получил сериозна травма на менискуса и в близките дни ще претърпи операция.

„Всички в Лийдс Юнайтед отправят най-добри пожелания към Илия и му желаем бързо възстановяване“, написаха йоркширци.

Английският клуб обаче не уточнява кога Илия Груев ще се завърне на терена.

Атлетико връща Распадори в Италия, но при едно условие

Атлетико Мадрид ще позволи на Джакомо Распадори да премине в Рома при едно условие, пише „Марка“

Ювентус продължава да иска Сандро Тонали

Халфът на Нюкасъл Сандро Тонали продължава да бъде мечтаното ново попълнение за Ювентус през зимния трансферен прозорец, пишат италианските медии

Милан сменя собственика през 2026 година?

2026 година може да донесе важно и сериозно развитие по отношение на структурата на собствеността на Милан

Косовска рапърка натиска германски национал за трансфер

Бъдещето на германския национал Карим Адейеми се превърна в една от най-коментираните теми в спортните медии в страната.

Нови 29 заповеди за арести в Турция

Турските власти издадоха заповеди за арести на 29 човека, в това число и и бившият вицепрезидент на местния футболен гранд Галатасарай (Истанбул) Ерден Тимур, като част от разрастващия се скандал със залагания в страната, съолщиха медиите днес.

Аморим: Бъдещето на Коби Мейно е в Манчестър Юнайтед

Младият талант Коби Мейно все още не е започнал като титуляр в нито един мач през този сезон с екипа на Манчестър Юнайтед и постоянно е свързван с евентуално изпращане под наем на различни места през януари, но мениджърът на клуба Рубен Аморим гарантира бъдещето му в отбора.