Организаторите на "Златната топка": Никой не знае победителя

Организаторите на "Златната топка": Никой не знае победителя

"Всички клубове и играчи са третирани по един и същи начин", обявиха от те

"Нито един клуб или футболист не знае в понеделник следобед кой е спечелил "Златната топка", заяви един от организаторите на най-престижния футболен индивидуален трофей пред агенция "Франс прес".

Това стана, след като от Реал Мадрид обявиха, че ще бойкотират церемонията тази вечер, мислейки, че звездата на отбора им Винисиус няма да спечели приза.

"Всички клубове и играчи са третирани по един и същи начин", добавя източникът на агенцията, като припомня за стриктните правила на поверителност, които са въведени през тази година. 

Ювентус успя да договори Коло Муани

След преговори, продължили няколко седмици, Ювентус и Пари Сен Жермен най-после постигнаха споразумение за завръщането на нападателя Рандал Коло Муани в торинския гранд

Шефът на френския футбол: Със Зидан не сме говорили за пари

Президентът на Френската футболна федерация Филип Диало заяви, че не е било трудно да убеди Зинедин Зидан да поеме поста национален селекционер, като двамата дори не са говорили за заплата и пари.

Байерн и Хари Кейн започват преговори за удължаване на договора му

Байерн Мюнхен планира да започне преговори за продължаване на договора с нападателя Хари Кейн през август, според журналиста Фабрицио Романо.

Шеф на Университатя коментира напрежението със собствените фенове заради тези на Левски

Директорът на Университатя Крайова Павел Бадя коментира напрежението около реакцията на феновете от Северната трибуна преди реванша срещу Левски от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Сърби отказали 1,2 млн. евро за наше момче

Сензацията в сръбското първенство Железничар (Панчево) е отказал 1,2 милиона евро за българското крило Силвестър Джаспър, пише престижният спортен сайт mozzartsport.com.

Фулъм на крачка от халф на Реал Мадрид

Атакуващият халф на Реал Мадрид - Сесар Паласиос е близо до трансфер във Фулъм.