Осасуна вгорчи завръщането на Бенитес в Испания (ВИДЕО)

Осасуна вгорчи завръщането на Бенитес в Испания (ВИДЕО)

След победа с 2:0 над Селта

Осасуна стартира първенството на Примера дивисион с успех с 2:0 като гост над Селта, вгорчавайки завръщането в испанското първенство на треньорската легенда Рафаел Бенитес.

Рубен Гарсия откри резултата за гостите в 24-ата минута, а Мой Гомес четвърт час преди края оформи крайния резултат.

Въпреки че домакините владееха инициативата през по-голямата част от мача, Осасуна прояви търпение, възползва се от шансовете си и така наказваше всяка грешка на съперника.

В 24-ата минута Рубен Пеня отправи страхотно центриране отдясно, а Анте Будумир уцели гредата с глава, а топката се отби до Рубен Гарсия, който я прати в мрежата.

В следващите 10-ина минути галисийците не успяха да се ориентират както трябва, но все пак завършиха частта с няколко добри атаки и удари покрай гредите.

Второто полувреме не беше с кой знае колко различен сценарий. Вратарят на Осасуна Ерера обаче беше сигурен. Крайното 2:0 оформи Мой Гомес в 74-ата минута по подобие на Гарсия.

Пеня отново беше с главна роля за гола. Той проби по брилянтен начин през няколко бранителя на Селта, стреля, а гредата спаси за кратко Иван Вилар. След като топката се отби до Гомес, той си нагласи топката на десния крак и с прецизно изпълнение я прати в мрежата.

Шампионски старт на ПСЖ в Шампионска лига (ВИДЕО)

Носителят на трофея прегази Аталанта пред погледа на Неймар

Байерн се възползва от грешките на Челси за победа (ВИДЕО)

“Баварците” продължават победния си ход през сезона

Шоу без победител в Прага (ВИДЕО)

Дебютантът Бодьо взе точка от Славия

Пафос оцеля с 10 души при гостуването на Олимпиакос (ВИДЕО)

Дебютантът в ШЛ с първа точка за кампанията си

Моуриньо лети за Португалия за разговор с Бенфика

Не планирах да бъда безработен до края на сезон, призна Специалния

Нова късна драма за Ливърпул, Симеоне беснее (ВИДЕО)

Ван Дайк спаси "червените" на Анфилд

Флик преди Нюкасъл: Няма да е лесен мач

Наставникът на Барселона говори за утрешния мач на тима в ШЛ

Владимиров с нов мач за дубъла на Милан (ВИДЕО)

"Росонерите" въртят 2:2 с Леон

Донарума със силни думи по адрес на Гуардиола

Бях много ясен, желанието ми беше да дойда тук, обяви вратарят