Още един кандидат да смени Тен Хаг в Манчестър Юнайтед

Още един кандидат да смени Тен Хаг в Манчестър Юнайтед

Вижте кой е той

Антонио Конте вече е в списъка с потенциални заместници на Ерик тен Хаг в Манчестър Юнайтед

Италианският футболен треньор е свързван с редица отбори като Наполи, Милан и Ювентус, а сега и Манчестър Юнайтед се интересуват от него като потенциален заместник на Ерик тен Хаг.

Бившият национален селекционер на Италия, който е водил още Интер, Челси и Тотнъм, е без работа от март 2023 година, когато се раздели с "шпорите".

Той бе потърсен от Наполи по-рано през сезона, когато Рюди Гарсия бе уволнен, но искаше да довърши почивката си преди да се завърне към работните ангажименти. Ръководството на Наполи е готово да опита отново, а Ювентус също има интерес да привлече за втори път Конте, пише изданието football-italia.net.

Към списъка вече се присъедини и Манчестър Юнайтед, чийто шефове виждат в лицето на италианеца опитен специалист, който би могъл да води отбора през следващия сезон. Английският клуб е в преходен период след поглъщането от компанията Ineos, а оставането на Тен Хаг на "Олд Трафорд" изглежда все по-малко вероятно.

Гарначо напуска Манчестър Юнайтед, но иска да остане в Англия

От Леверкузен проявяват много сериозен интерес към аржентинеца

НА ЖИВО: ПСЖ – Атлетико Мадрид (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете тук първия голям мач от Световното клубно първенство

В Испания: Барселона с нечуван апел към Ла Лига

Каталунците с историческа молба за финансовия феърплей

Ювентус дава нов договор на младата си звезда

Ювентус предприема стъпки за удължаване на договора на Кенан Йълдъз

Наполи връща Джон Дюран в Европа?

Нападателят може бързо да приключи с авантюрата си при Ал Насър

Милан се прицели в Гранит Джака

Многобройни източници потвърждават за нови разговори между Милан и Байер Леверкузен за Гранит Джака, който е отворен за трансфер на "Сан Сиро"

Монтоливо: Не уважавам Гатузо

Новият селекционер на Италия много бързо получи първата си открита атака

Монако и Барселона отново преговарят за Ансу Фати

Ръководствата на Монако и Барселона подновиха преговорите за Ансу Фати

ОФИЦИАЛНО: Рино Гатузо пое Италия

Италианската футболна федерация официално потвърдиха назначаването на Дженаро Гатузо за треньор на местния национален тим