От Тотнъм: Конте ще реши дали да пази Кейн за Катар

От Тотнъм: Конте ще реши дали да пази Кейн за Катар

Англия стартира на Мондиала с мач срещу Иран след 2 седмици

Хари Кейн може да играе в мача на Тотнъм за Купата на лигата в сряда и решението дали да се даде почивка на нападателя преди Световното първенство не може да бъде повлияно отвън. Това заяви асистент треньорът на лондонския клуб Кристиан Стелини.

"Шпорите" се изправят срещу Нотингам Форест в третия кръг на турнира, броени дни след като бяха победени от Ливърпул с 1:2 във Висшата лига. Капитанът на Англия Кейн изигра пълни 90 минути срещу "червените" и вече има 20 мача за отбора през сезона във всички турнири.

"Антонио Конте ще вземе решение дали Кейн да играе, защото имаше малко време след последния ни мач в неделя, за да анализираме енергията на играчите за следващия двубой", каза Стелини пред репортерите.

Попитан дали Кейн е от типа футболисти, които искат да играят във всеки мач, Стелини отговори: "Да, а и аз искам да виждам Хари Кейн във всеки мач. Решението е на Антонио, но аз обичам футбола и обичам талантливи играчи като Хари Кейн на терена, така че се надявам да играе", добави италианецът.

"Не трябва да мислим за Световното първенство, това не е наша работа. Нашата работе е да се грижим за играчите на отбора, да ги използваме, за да постигаме целите си, но и да ги пазим. Не сме луди, трябва да взимаме правилните решения", каза още Стелини.

Отборът на Англия започва участието си на Мондиала с мач срещу Иран на 22 ноември.

Ханзи Флик: Пътят пред нас е дълъг

Барселона е лидер в Ла Лига с 4 точки разлика на върха

Мохамед Салах попадна в групата на Ливърпул срещу Брайтън

Арне Слот е провел наглед положителен разговор с египтянина

Трио на Манчестър Юнайтед под въпрос за Борнемут

Аморим все още не знае дали ще може да разчита на Мбемо, Мазрауи и Диало

Артета защити мястото на Жезус в Арсенал

Мениджърът заяви, че бразилецът ще остане в Арсенал и може да играе като централен нападател

Палмър и Фофана са на линия, но Делап е аут за Челси срещу Евертън

Мениджърът Енцо Мареска очаква дуото да се завърне в игра за Челси през уикенда

Бивш съотборник на Любо Пенев във Валенсия с обнадеждаваща новина

Половината от сумата за лечението му вече е събрана, разкри Фернандо Хинер

Реал (Мадрид) с финална оферта за нов договор към Винисиус

Ръководството на клуба представи на агента му окончателната си позиция

Тебас вярва, че Алосно ще реши проблемите в Реал Мадрид

Президентът на Ла Лига - Хавиер Тебас, сподели мнението си по една от най-актуалните теми в момента в Испания, а именно "бъдещето на Чаби Алонсо начело на Реал Мадрид".

Ница изравни антирекорд на Лудогорец в Лига Европа

Последният съперник на Лудогорец в турнира вече е в серия от 18 мача без победа