Отлично: Десподов с гол и асистенция за ПАОК (ВИДЕО)

Българският национал се превърна в герой в дебюта си като титуляр

Българският национал Кирил Десподов ознаменува по най-добрия начин дебюта си като титуляр за ПАОК.

Капитанът на представителния ни тим блесна с гол и асистенция при успеха с 3:2 над ХИК в Хелзинки, с който гръцкият тим стартира участието си в група G на Лига на конференциите.

Домакините откриха в 35-ата минута чрез Бурейма Хасан Банде, а Кулиеракис вкара за 1:1 в 55-ата след центриране на Десподов.

Точно българинът направи пълен обрат в 81-вата минута, а в 4-ата на добавеното време Брандон Томас се разписа след подаване на Тайсон за 3:1.

Домакините вкараха в 99-ата минута от дузпа чрез Боян Радулович, който оформи крайното 2:3.

В другия мач от групата Айнтрахт, който в плейофите на турнира елимиинира българския Левски, спечели с 2:1 срещу Абърдийн.