Отложиха Виляреал – Еспаньол

Отложиха Виляреал – Еспаньол

Заради лошото време в Испания

Мачът Виляреал - Еспаньол от XXVI кръг на испанската футболна „Ла Лига“ беше отложен, съобщиха домакините.

Неблагоприятните метеорологични условия и проливният дъжд накараха организаторите да отменят двубоя, който трябваше да започне в 22:00 часа българско време.

Все още не е ясно кога ще се изиграе срещата, за която голяма част от зрителите вече бяха заели своите места, преди да бъде оповестено, че е отложена.

„Съображения за сигурност и опасност от наводнения накараха длъжностните лица да вземат това крайно решение“, съобщиха от Виляреал в комюнике.

ПСЖ подписа със защитник на Борнемут

Носителят на Шампионската лига Пари Сен Жермен обяви официално, че е подписал договор със защитника на Борнемут Иля Забарни.

Феновете на Ман Юнайтед стопират протеста си

Привържениците на Манчестър Юнайтед отложиха протеста, който бяха планирали за предстоящия първи домакински мач от новия сезон във Висшата лига срещу Арсенал в неделя.

ПСЖ обяви нов звезден трансфер

ПСЖ привлече Илия Забарнийот английския Борнемут.

Вратарят на Манчестър Юнайтед поднови тренировки

Вратарят на Манчестър Юнайтед Андре Онана се завърна на тренировки след контузия в подколянното сухожилие, съобщава Manchester Evening News.

Челси започна активни преговори за Алехандро Гарначо

Ръководството на Челси започна активни преговори с Манчестър Юнайтед за привличането на аржентинския национал Алехандро Гарначо, съобщи журналистът Фабрицио Романо.

Джаксън е дал “зелена светлина” на Нюкасъл

Нападателят има желанието да премине при “свраките”

Хари Магуайър с оптимистични мисли за новия сезон

“Искаме да сме успешни”, заяви защитник на Манчестър Юнайтед

Напрежение в ПСЖ, Донарума изваден от състава

Луис Енрике няма да ползва вратаря за Суперкупата на Европа

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит