Палета премина в Китай

Палета премина в Китай

Защитникът подписа за 2 години

 Защитникът Габриел Палета подписа договор с китайския Цяндзу Сунинг. Аржентинецът с италиански паспорт парафира за два сезона с тима от Суперлигата. 32-годишният бранител напусна Милан през януари и премина в азиатския клуб като свободен агент.

В кариерата си Палета има мачове за Банфийлд, Ливърпул, Бока Хуниорс и Парма. През 2014 година бранителят получи италианско гражданство и записа 3 мача за "Скуадра Адзура".

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал