Палмър с нови два рекорда срещу Тотнъм

Палмър с нови два рекорда срещу Тотнъм

Звездата на Челси продължава да блести през 2024г.

Английският национал и футболист на Челси счупи не един, а цели два рекорда по време на двубоя срещу Тотнъм, който „сините“ спечелиха с 4:3 като гост.

Палмър счупи рекорда на Челси за най-голям брой голове, в които е участвал пряко като голмайстор или асистент в рамките на една календарна година. Младокът е бил замесен в 37 гола на Челси – 24 попадения и 13 асистенции.

По този начин нападателят изпревари легендата Джими Флойд Хесъбленк, който през 2001 година участва в 36 гола във Висшата лига.В 84-ата минута Палмър счупи нов рекорд, след като вкара втора дузпа, с която Челси поведе с 4:2. По този начин стана той стана номер 1 във Висшата лига с най-много изпълнени наказателни удари без пропуск. В момента Палмър има отбелязани 12 поредни дузпи с екипа на Челси.

 

УЕФА изключва Кристъл Палас от Лига Европа?

Вижте каква е любопитната причина

Евертън обяви трансфера на Тиерно Бари за 35 милиона евро

Евертън обяви подписването на договор с нападателя на Виляреал Тиерно Бари

Обамеян и Олимпик Марсилия се събират отново?

Олимпик Марсилия се интересува от нападателя на Ал-Кадисия Пиер-Емерик Обамеянг, съобщава Footmercato

Пауло Дибала сяда на масата за преговори с Рома

Аржентинският нападател Пауло Дибала ще се присъедини отново към състава на Рома

ИЗВЪНРЕДНО: Осъдиха Карло Анчелоти на една година затвор!

Селекционерът на Бразилия Карло Анчелоти беше осъден на една година затвор за данъчна измама в Испания

Ювентус не се отказва да задържи Коло Муани

Ювентус ще направи нов опит, за да задържи френския нападател Рандал Коло Муани в своите редици

ОБРАТ: Лион остава в Лига 1!

В прессъобщение, публикувано от апелативния комитет на Националната дирекция за контрол на управлението увериха Олимпик Лион, че ще продължи да бъде част от Лига 1

Интер и Байерн Мюнхен в битка за подписа на Кристофър Нкунку

Бъдещето на Кристофър Нкунку в Челси остава доста несигурно, като освен германският шампион Байерн Мюнхен и италианският гранд Интер също проявява интерес към френския нападател

Джамал Мусиала: Не обвинявайте Донарума за моята контузия

Джамал Мусиала получи тежка контузия по време на мача между ПСЖ и Байерн в дуел с Джанлуиджи Донарума, когото мнозина обвиниха, че умишлено го е контузил