ПАОК с Десподов громи в Гърция (ВИДЕО)

Тимът на българина отново лидер

ПАОК отново е лидер в Гърция след разгром с 4:0 над закъсалия сериозно ПАС Янина. Националът на България игра 68 минути на "Тумба", но не успя да се разпише.

Абдул Рахман Баба изведе ПАОК напред след близо половин час игра в Солун, а веднага след почивката Суалихо Мейте (46') покачи на 2:0.

Третото попадение във вратата на гостите беше дело на младока Стефанос Цимас (53'), реализирал след хубав удар с глава. Даан Риенстра си заби автогол след 66 минути игра, а малко след това Десподов напусна терена.

В класирането ПАОК вече има 41 точки, с колкото разполага и Панатинайкос на Фатих Терим.

Араухо с изявление след червения картон

Уругваецът беше изгонен срещу ПСЖ през първата част

Аталанта изгуби стълб в защитата си за реванша с Ливърпул

Джорджо Скалвини е аут за мача на "Джевис"

Мойс: Дано Леверкузен са прекарили с бирите

Треньорът на Уест Хем с шеговит коментар преди утрешния сблъсък в Лига Европа

Неманя Матич: Аморим е човекът за Ливърпул

Сръбският халф игра рамо до рамо с португалеца в Бенфика

Лига 1 мести ПСЖ - Ница, заради Шампионската лига

Парижани трябва да играят мача си от първенството между двете срещи с Борусия Дортмунд