Патокa аут до края на сезона, в Милан вдигнаха ръце от него

Патокa аут до края на сезона, в Милан вдигнаха ръце от него

"Вече не знаем към кого да се обърнем”, призна главният медик на „росонерите” д-р Жан-Пиер Меерсман

Сезонът за наскоро завърналия се след травма бразилски нападател на Милан Алешандре Пато приключи. Това призна лично главният медик на „росонерите” д-р Жан-Пиер Меерсман.

22-годишният стрелец постоянно е измъчван от контузии в Калчото, а през зимата бе обект на интерес отстрана на мениджъра Карло Анчелоти, който го доведе в Серия „А” и понастоящем води френския Пари СЖ.

Пато влезе в игра срещу Барселона на „Камп Ноу” във вторник вечер, но четвърт час след това бе заменен принудително от Макси Лопес. Направените изследвания пък показаха, че за съжаление мускулните проблеми на Патока продължават.

„Той обиколи най-добрите специалисти от Германия до САЩ, редица лекари го преглеждаха и работиха по рехабилитацията му, вече не знаем към кого да се обърнем”, призна координаторът на медицинския екип на Милан Жан-Пиер Меерсман.

Вратар на Манчестър Сити с неясно бъдеще в клуба

Английският страж е твърда резерва за “гражданите”

Артета се оплаква от постоянните контузии

Мениджърът на Арсенал Микел Артета призна, че все по-големият брой контузии отслабва отбора му в битката за трофеи този сезон.ю

Ювентус изгуби защитник за един месец

Ювентус ще бъде без новото си попълнение Емил Холм в следващите няколко седмици, след като защитникът получи мускулна контузия

Конте след 2:2 срещу Рома: Заслужавахме повече

Антонио Конте смята, че неговият Наполи е заслужавал повече от мача с Рома от 25-ия кръг на Серия А, в който двата тима направиха равенство 2:2

Наполи на два пъти се върна и стигна до точката срещу Рома (ВИДЕО)

Двата тима навярно изгубиха напълно шансове в битката за Скудетото

Валенсия удари Леванте в градското дерби (ВИДЕО)

Битка от втората половина на класирането в Ла Лига