Пауло Дибала продължава да е под въпрос за дербито с Интер

Пауло Дибала продължава да е под въпрос за дербито с Интер

Аржентинецът все още не се е върнал към тренировките на тима

След международната пауза, за състава на Рома предстои изключително труден тест. Домакинството срещу Интер няма да бъде никак леко за Иван Юрич и компания, а сега от лагера на „вълците“ долетяха не много приятни новини за „тифозите“.

Стана ясно, че голямата звезда на римския гранд Пауло Дибала все още не тренира с отбора и продължава да отсъства от заниманията на „джалоросите“. Все пак от лекарския щаб ще направят всичко възможно да възстановят аржентинеца за двубоя с Интер и при добро стечение на обстоятелствата, феновете се надяват, че Дибала ще може да започне дори от първата минута срещу „нерадзурите“.

Двубоят срещу настоящите шампиони на Италия е на 20 октомври на „Олимпико“.

Горецка не се чувства сигурен за Мондиал 2026

Полузащитникът на Байерн Мюнхен Леон Горецка не смята силно окуражаващите изявления, направени от старши треньора на националния отбор по футбол на Германия Юлиан Нагелсман за него, за безплатен билет за Световното първенство

Слот: Ливърпул играе различно всеки 3 дни

"Създадохме повече възможности, отколкото в последния мач"

Дербито на Милано чупи рекорди в Серия А

Утре вечер на „Сан Сиро“ ще се играе дербито между Милан и Интер

Арбелоа: Това беше най-добрият начин да отпразнуваме

Треньорът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа поздрави отбора за духа, който показа при гостуването на Селта от Ла Лига, спечелено драматично с 2:1

ПСЖ най-после капитулира пред Монако (ВИДЕО)

Шампионите се провалиха насред Париж

Реал Мадрид взе реванш от Селта насред Виго (ВИДЕО)

“Кралският клуб” се доближи на точка зад Барселона