Пеп наложи медийно ембарго

Пеп наложи медийно ембарго

След полемиката, която се разрази около първия полуфинал между Реал Мадрид и Барселона в Шампионската лига миналата седмица, треньорът Пеп Гуардиола наложи медийно ембарго на своите играчи и екип.

След полемиката, която се разрази около първия полуфинал между Реал Мадрид и Барселона в Шампионската лига миналата седмица, треньорът Пеп Гуардиола наложи медийно ембарго на своите играчи и екип.
 
УЕФА планира да предприеме действия срещу двата клуба след двубоя в сряда, завършил 2:0 в полза на каталунците. Испанските грандове се срещат отново във вторник вечер.
 
В „Марка” беше съобщено, че бившият дефанзивен полузащитник Гуардиола е наложил кодекса на мълчанието в неговия клуб и е забранил появите пред медиите, за да предотврати по-нататъшни санкции или язвителни коментари преди „Ел Класико” номер 5 през този сезон.
 
Този подход беше предприет от каталунския треньор и в предишни случаи, а именно при пътуването на неговия отбор за гостуването на Шахтьор Донецк в Украйна в предишния етап на надпреварата.
 

Гуардиола се появи пред медиите преди двубоя от Ла Лига с Реал Сосиедад този уикенд, но не пожела да коментира двубоя с Реал.  

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон