Перес е дал оферта на Мбапе, французинът решава

Перес е дал оферта на Мбапе, французинът решава

Нападателят вече може да подпише предварителен договор с "белия балет"

Голямата звезда на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе вече знае предложението на Реал Мадрид, съобщава журналистът от „The Athletic“ Марио Кортегана. Парите, които е готов да даде Реал на Мбапе, са по-малко в сравнение с тези от лятото на 2022 година.

Тогава двете страни постигнаха споразумение, въпреки което Килиан Мбапе все пак реши да поднови договора си с ПСЖ. Според запознати източници, тогава на нападателя е предложен бонус в размер на 130 милиона евро при подписване на договора и годишна заплата от 26 млн. евро.

Килиан Мбапе е в края на договора си с Пари Сен Жермен, като той изтича през юни. Това означава, че Мбапе вече е свободен да преговаря с други клубове за потенциален трансфер като свободен агент през лятото.

Реал Мадрид е поставил на 25-годишния френски национал краен срок до средата на януари, за да реши дали ще премине на „Сантиаго Бернабеу“, или не. Ако Мбапе откаже или не отговори навреме, Реал ще се насочи към млади таланти, които да развие.

През последните дни Килиан Мбапе е разговарял с президента на Реал Мадрид Флорентино Перес. Французинът е заявил, че все още има желанието да премине в испанската столица. На „Бернабеу“ има известни съмнения относно решението му, но вече всичко зависи от него.

Тиаго Силва иска отново да играе в Европа

41-годишният бразилски защитник на Флуминензе Тиаго Силва може да се завърне в Европа, съобщава журналистът Фабрицио Романо в социалните мрежи

Аморим: Трябва да сме по-ефективни

Рубен Аморим коментира равенството 4:4 на водения от него Манчестър Юнайтед в срещата от 16-ия кръг на английската Премиър лийг

Белингам подкрепи Родриго

След победния гол на бразилеца за Реал (Мадрид) срещу Алавес

Барселона гледа защитник на Борусия (Дортмунд)

Бранителят е дал съгласие да премине на "Камп Ноу" през лятото

ПАОК отрече, че ще продава руснак

„Фьодор Чалов е важен играч за нашия отбор", пишат от клуба на Десподов

Манчестър Юнайтед и Борнемут спряха дъха с луд мач - 2 обрата и 8 гола (ВИДЕО)

Рекордни 40 удара към двете врати, греда, фрапантни пропуски и зрелищно 4:4

Нант продължава с опитите да намери път към спасението

"Канарчетата" вече смениха треньора си

Играл в Тотнъм и Манчестър Юнайтед подписа с Интер Маями

Испанският защитник Серхио Регилон стана съотборник на Лео Меси

Капитанът на Борусия (Мьонхенгладбах) отново е контузен

Тим Клайндинст има общо 6 минути в 3 от последните пет 5 на "жребчетата"