Пирло: Милан не е в криза, но сега титлата е в нашите ръце

Пирло: Милан не е в криза, но сега титлата е в нашите ръце

Полузащитникът Андреа Пирло е на мнение, че основният съперник на Ювентус за титлата в Серия А – Милан, не се намира в криза, но също така смята, че в момента „старата госпожа” държи съдбата си в свои ръце

Полузащитникът Андреа Пирло е на мнение, че основният съперник на Ювентус за титлата в Серия А – Милан, не се намира в криза, но също така смята, че в момента „старата госпожа” държи съдбата си в свои ръце.

Тимът на Антонио Конте се изкачи на върха в подреждането на италианското първенство, след като победи с 2:0 Палермо. Милан пък отстъпи с 1:2 като домакин на Фиорентина и по този начин позволи на Ювентус да го изпревари.

Пирло отказва да отпише своя бивш отбор от борбата за титлата, но е радостен, че в момента настоящият му тим – Ювентус, е в позиция, където трябва да бъде ангажиран само със собствените си резултати.

”Да бъдеш отново на върха над всички останали е много хубаво. Не очаквахме Милан да загуби срещу Фиорентина, особено след като поведоха, и не мислехме, че резултатът ще се промени така. Те ни направиха тази услуга и ние взехме предимство”, коментира футболистът.

”Не вярвам, че Милан е в криза. Съвсем нормално е да се чувстват малко уморени след Шампионската лига. Трябва да се съсредоточим само върху себе си”, допълни Андреа Пирло.

Кристиано Роналдо: Започваме Мондиал 2026 с големи надежди

Капитанът на Португалия е настроен позитивно преди старта на Световното първенство

Мбапе със заявка за трофея от Мондиал 2026

Звездата на Франция постави отборен успех пред личните си постижения на световното

ПСЖ вади €130 млн. за национали на Португалия и Нидерландия

Реал Мадрид и Манчестър Юнайтед също проявяват интерес към Матеуш Фернандеш

Нападател на Босна и Херцеговина: Не е проблем, че ни считат за аутсайдер

„Направихме нещо голямо и всички знаят кои сме“, заяви Ермедин Демирович

Официално: Балов подписа с Цървена звезда

Крилото ще започне подготовка с новия си клуб в понеделник

Капитанът на Севиля напуска след седем години в отбора

Испанския футболен клуб Севиля съобщи, че капитанът Неманя Гудел ще напусне след изтичането на договора си в края на месеца.