Попето с нов гол в Русия (ВИДЕО)

Попето с нов гол в Русия (ВИДЕО)

Българинът поведе Рубин към обрат

Ивелин Попов отново вкара за Рубин (Казан). Този път българинът се разписа при успеха с 3:2 срещу гостуващия Ахмат (Грозни) в мач от 25-ия кръг на руската Премиер Лига. 

 

В 49-ата минута Попето беше точен за 1:1 с удар от близо, след като още в 17-ата секунда Магомед Митришев бе извел Ахмат напред с рекордно бърз за сезона в Русия гол.
 
В 70-ата минута българският национал подложи крак и довкара топката във вратата, но попадението бе записано на Сердар Азмун, тъй като топката вече е била преминала голлинията. Азмун реализира и другото попадение за водения от Курбан Бердиев отбор в 63-ата минута. В 86-ата минута Митришев с втория си гол в двубоя оформи крайния резултат.
 
Рубин е осми в класирането с 31 точки, а Ахмат на 13-а позиция с 27 и в оставащите кръгове до края ще води битка за оцеляване в елита.
 
За Попов, който записа 90 минути, това бе трето попадение откакто 30-годишният футболист премина в Рубин под наем от Спартак (Москва) през февруари. Попето има 4 мача за Рубин в Премиер Лигата до момента.
Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон