Португалец спаси точката за Тотнъм срещу Уулвс (ВИДЕО)

Португалец спаси точката за Тотнъм срещу Уулвс (ВИДЕО)
Източник: БГНЕС

Жоао Палиня отбеляза дълбоко в добавеното време

Отборите на Тотнъм и Уулвърхамптън направиха изненадващо реми 1:1 в срещата от 6-ия кръг на английската Премиър лийг. Това бе първи по-различен резултат за "вълците" от загубата, като те трябва д асъжаляват, че не си тръгнаха с пълния комплект точки, тъй като допуснаха изравняване в добавеното време. Те поведоха в началото на второто полувреме с гол на Сантяго Буено (54'), а крайният резултат оформи Жоао Палиня (90'+4').

По-рано през деня лидерът Ливърпул направи грешка при гостуването си на Кристъл Палас, губейки с 1:2, като загубените две точки попречиха на "шпорите" да доближат чувствително първото място. За "вълците" пък това бе първа точка от началото на шампионата, а те все още са закотвени на дъното и съвсем скоро трябва да започнат с победите, ако не искат да се отдалечат чувствително от "спасителния бряг".

Нов удар по Астън Вила

Халфът Бубакар Камара ще пропусне остатъка от сезона на английския футболен клуб Астън Вила заради контузия в коляното, съобщава The Athletic.

Милан продължава да настоява за нападател на Партизан

Италианският Милан е увеличил значително офертата си за черногорския футболист на Партизан Андрей Костич.

Фулъм иска крило на Ман Сити

Английският футболен клуб Фулъм проявява интерес към крилото на Манчестър Сити - Оскар Боб, съобщава „Скай Спортс“.

София се превръща в столица на европейския футбол

БПФЛ ще бъде домакин на 52-ата Генерална Асамблея на Европейските лиги

Кабаков с ключов наряд в Европа

Най-добрият български съдия по футбол в момента Георги Кабаков получи престижно назначение в 7-ия кръг на турнира Лига Европа в четвъртък.

Коби Мейну няма да напуска Манчестър Юнайтед

Юношата на “червените дяволи” очаква повече шансове при Майкъл Карик