Постекоглу може да остане на работа в Англия дори и при уволнение от Тотнъм

Постекоглу може да остане на работа в Англия дори и при уволнение от Тотнъм

Смята се, че Лестър е опция пред него

Анге Постекоглу, който е на изхода в Тотнъм, може да остане да работи в Англия.

Шампионът от 2016 година Лестър се оглежда за нов мениджър. Рууд ван Нистелрой ниже загуба след загуба и едва ли ще води отбора в Чемпиъншип през следващата кампания.

Постекоглу е виждан от шефовете на „лисиците“ като много добра опция. Сегашният треньор на Тотнъм има опит в Англия, както и характерен игрови стил. Именно тези му качества са ценени из високите етажи на „Кинг Пауър Стейдиъм“.

В Англия считат, че дори триумф в Лига Европа няма да остави Постекоглу начело на Тотнъм. За сметка на това, шефовете на Лестър биха се осмелили да опитат с австралиеца, вървящ към провал с Тотнъм. В Лестър са впечатлени от прогреса, който Нуно Еспирито Санто генерира след престоя си в Лондон. Португалецът обаче не е опция за „лисиците“.

Бивш ас на Лудогорец с уникален рекорд във Висшата лига

Игор Тиаго блесна с нови 2 гола за Брентфорд и изпревари Фирмино, Куня и Мартинели

Легенда на Англия и Нюкасъл е диагностициран с рак

Бившият мениджър на Нюкасъл и национален селекционер на Англия - Кевин Кийгън, е диагностициран с рак

Барселона разпиля Атлетик Билбао с 5 гола в Джеда

Каталунците изиграха страхотен мач и се класираха за финала за Суперкупата

Джуд Белингам също подкрепи Винисиус

Англичанинът последва примера на треньора Шаби Алонсо

Наполи спаси точката срещу опашкаря Верона на "Диего Марадона"(ВИДЕО)

Наполи допусна грешна стъпка у дома, записвайки равенство 2:2 с Верона в двубой от 19-ия кръг на Серия А

Флетчър: Не съм си и мечтал, че някога ще водя Манчестър Юнайтед

Временният мениджър на Манчестър Юнайтед - Дарън Флечър описа последните си няколко дни като сюрреалистични