Постекоглу нахока Тимо Вернер

Постекоглу нахока Тимо Вернер

Мениджърът на Тотнъм Ангелос Постекоглу отправи критики към нападателя Тимо Вернер, след като го смени на почивката при равенството 1:1 в Лига Европа срещу Рейнджърс в Глазгоу

"Той не играеше на нивото, на което трябваше да бъде" каза Постекоглу, цитиран от агенция "Ройтерс" и добави: "Представянето на Тимо през първото полувреме не беше приемливо за мен. Казах му, че той е германски национал, че имам нужда всички да се опитват да дадат най-доброто от себе си, а това не беше приемлив пример."

Постекоглу замени Вернер с Деян Кулушевски, който в крайна сметка донесе равенството за Тотнъм с изравнително попадение в 75-ата минута.

Въпреки че избегна трета поредна загуба след поражението от Челси във Висшата лига през уикенда, австралийският мениджър не беше доволен от представянето на своя отбор.

"Очаквам много повече от по-опитните момчета, но ние не бяхме близо до най-добрата си версия. Когато искам от по-младите момчета да вършат толкова работа, очаквам представяне на ниво и от по-опитните, а днес не беше така. Справедливо е да се каже, че сме в период на мачове, през който преминаваме трудно в момента. Но в контекста на това, че сме в Европа, а съставът е доста изчерпан от контузии, това беше важна точка", коментира още мениджърът на Тотнъм.

Лондончани са девети във временното класиране в Лига Европа и ще се опитат да влязат в топ 8, за да се класират директно за елиминациите.

"Срещу Рейнджърс винаги е трудно да се играе, особено на техния стадион в евротурнирите. Не много отбори могат да дойдат тук и да спечелят, така че очаквахме труден мач. Когато ти отбележат гол веднага след почивката, енергията очевидно се покачва и беше трудно да го върнем, но смятам, че се справихме. Мисля, че резервите направиха разлика и вкарахме хубав гол. Имахме и други добри моменти, а и страхотно спасяване на Фрейзър Форстър в края", заяви Постекоглу.

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит

Стоилов плаши Моуриньо с рекорд

Фенербахче гостува в Измир през уикенда

Сабах пълни стадиона за Левски

Половината места вече са продадени

Украинец от Рома става съотборник на Илия Груев

Английският Лийдс проучва ситуацията около нападателя на Рома Артьом Добвик и планира за изпрати оферта за украинеца, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport.

Тежка контузия за защитник на Борусия Д

Защитникът на Борусия Дортмунд Никлас Зюле вероятно е скъсал мускул на прасеца по време на приятелския двубой на германския тим срещу Ювентус в неделя в Дортмунд.

Тотнъм иска крило на Манчестър Сити

Тотнъм е започнал преговори с Манчестър Сити за трансфер на крилото Савиньо, съобщава информационната агенция PA.

Кристъл Палъс загуби битката с УЕФА

Английският футболен клуб Кристъл Палас загуби обжалването пред Спортния арбитражен съд (КАС) и през следващия сезон ще играе в Лигата на конференциите, съобщава агенция Ройтерс.

Пак отлагат завръщането на Барселона на Камп Ноу

Две години минаха от началото на ремонтните работи на стадиона на Барселона "Камп Ноу", но завръщането на отбора ще почака още, твърди каталунското радио RAC1.

Слот иска Ливърпул да се стегне отзад

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот заяви, че отборът допуска прекалено много голове и трябва да се вземат мерки още до началото на сезона във Висшата лига следващата седмица.