Постеколгу: Трябва да се подсилим в атака през януари

Постеколгу: Трябва да се подсилим в атака през януари

Мениджърът на Тотнъм говори за плановете през зимния трансферен прозорец

Английският футболен клуб Тотнъм трябва да използва януарския трансферен прозорец, за да увеличи опциите си в нападение, заяви мениджърът на отбора Ангелос Постекоглу на пресконференция преди мача от Висшата лига срещу Борнемут.

Доминик Соланке би трябвало да бъде готов, за да се изправи срещу бившия си клуб в междинния кръг, след като пропусна срещата с Фулъм заради заболяване. Ричарлисон обаче е аут до началото на следващата година, а крилото Уилсън Одоберт няма срок за завръщане. Майки Мур, Гулиелмо Викарио и Кристиан Ромеро също са контузени.

"Доминик трябва да тренира днес. Той все още не е готов да играе на 100%, но се чувства далеч по-добре. Ромеро през следващите дни ще направи последните си няколко възстановителни сесии. Надявам се той да поднови тренировки най-късно в началото на следващата сесия", заяви той, цитиран от Ройтерс.

"Яд ни е за Ричарлисон, защото неговият потенциал е огромен и той винаги оставя отпечатъка си върху мачовете, когато е на разположение. На това разчитаме и ние. Точно заради това ще трябва да увеличим опциите ни в нападение през следващите няколко трансферни прозореца.

"Доминик се справя великолепно, но не можем да го натоварваме отвъд човешките възможности. Дори и да е здрав, не можем да очакваме да играе всеки мач с тази енергия, с която го прави по принцип. В един момент просто ще загуби форма. Това са неща, които разбираме и за които трябва да планираме".

Унай Емери бесен от съдийството

Мениджърът на Вила иска червен картон за груб фаул срещу Уоткинс

Компани: Показахме манталитета си, не прави подаръци на никого

Треньорът на Байерн Венсан Компани говори преди мача с Хайденхайм от Бундеслигата.

Салах се завръща за Ливърпул

Нападателят на Ливърпул Мохамед Салах ще пропусне гостуването на Манчестър Юнайтед в неделя, но ще може да вземе участие в следващите мачове на тима до края на сезона.

Мануел Нойер иска да остане в Байерн Мюнхен и през следващия сезон

Капитанът на Байерн Мюнхен Мануел Нойер има желание да удължи договора си с клуба до лятото на 2027 година, съобщава Билд.

Мо Салах преговаря с Фенербахче

Крилото на Ливърпул - Мохамед Салах може да продължи кариерата си във Фенербахче, разкриха турските медии.

Кристъл Палас и Райо Валекано гледат към финала в Лига на конференциите (ВИДЕО)

Фаворитите взеха своето в първите мачове от полуфиналите