Пращат Хари Кейн в Арсенал

Пращат Хари Кейн в Арсенал

Той е перфектен за "артилеристите" обяви Джо Коул

Нападателят Хари Кейн би паснал отлично в състава на Арсенал, смята бившият английски национал Джо Коул, но подобен изненадващ трансфер би бил прекален за легендата на Тотнъм, който в момента играе за Байерн Мюнхен, пише изданието goal.com.

Коул направи изказването по повод информациите, че капитанът на националния отбор на Англия Кейн има клауза в договора си с Байерн, която може да бъде активирана във всеки следващ зимен трансферен прозорец. През януари 2026 година нападателят ще бъде достъпен за други клубове за 79 милиона долара, което подхранва спекулациите за потенциално завръщане във Висшата лига.

"Виждам логика в това Хари Кейн да се присъедини към Арсенал. Случвали са се и по-странни неща", заяви Джо Коул, който като футболист игра за Уест Хям и Челси.

"Той отиде в Германия и продължи това, което започна. Човекът просто вкарва голове. За Арсенал той би бил перфектното последно парче от мозайката - подхожда им. Но не мисля, че ще се случи заради дистанцията между двата клуба. Мисля, че това ще бъде прекалено за Хари. Просто има смисъл от футболна гледна точка, защото той е перфектен за техния стил на игра", обясни позицията си Коул.

 

Белингам подкрепи Родриго

След победния гол на бразилеца за Реал (Мадрид) срещу Алавес

Барселона гледа защитник на Борусия (Дортмунд)

Бранителят е дал съгласие да премине на "Камп Ноу" през лятото

ПАОК отрече, че ще продава руснак

„Фьодор Чалов е важен играч за нашия отбор", пишат от клуба на Десподов

Манчестър Юнайтед и Борнемут спряха дъха с луд мач - 2 обрата и 8 гола (ВИДЕО)

Рекордни 40 удара към двете врати, греда, фрапантни пропуски и зрелищно 4:4

Нант продължава с опитите да намери път към спасението

"Канарчетата" вече смениха треньора си

Играл в Тотнъм и Манчестър Юнайтед подписа с Интер Маями

Испанският защитник Серхио Регилон стана съотборник на Лео Меси

Капитанът на Борусия (Мьонхенгладбах) отново е контузен

Тим Клайндинст има общо 6 минути в 3 от последните пет 5 на "жребчетата"

Мареска за Палмър: В момента той не може да играе два мача в рамките на 3 дни

„Затова целият фокус е върху Кардиф“, каза мениджърът на Челси

Манчестър Юнайтед реши за Коби Мейну

Халфът няма да бъде продаван през зимата