Предложили на Тоти да завърши кариерата си в Москва

Предложили на Тоти да завърши кариерата си в Москва

Това призна бивш треньор на Спартак

Бившият треньор на Спартак (Москва) Масимо Карера е поканил Франческо Тоти да завърши кариерата си при червено-белите от руската столица, но самият нападател е предпочел да спре изобщо с футбола след напускането на любимия си Рома.

Карера разказа историята след края на церемонията “Футболни герои”, която се състоя снощи в Москва и двамата с Тоти бяха поканени да връчват награди.

Самият Тоти приключи с футбола през 2017-а година на 40-годишна възраст.

“Каних Тоти в Спартак, коментирахме тази тема няколко години преди това. Но той предпочете да завърши кариерата си, вместо да дойде и да поиграе малко в Русия”, разказва Карера, който напусна поста в най-популярния руски отбор през 2018-а година.

Церемонията “Футболни герои” се организира от Международната асоциация за развитието на играта (ИФДА), която обединява известни и успешни ветерани от целия свят.

В Русия награди бяха връчени в 11 категории, сред които Социална комуникация, иновации във футбола и най-успешен футболен проект.

Най-успешен футболен проект е испанската Ла Лига, а призът за най-отдадени фенове на футбола беше връчен на Ливърпул за подкрепата на техните привърженици.

Европейската футболна асоциация УЕФА беше отличена с наградата за социална комуникация, а а ФИФА получи приз за иновации заради въвеждането на системата ВАР.

Шеф в Манчестър Юнайтед: Много е важно да подпишем с правилните хора

Джейсън Уилкокс заяви, че клубът изгражда за Аморим безкористен и трудолюбив отбор

Бейл останал разочарован от представянето на Реал срещу Ливърпул

Бившият футболист на “кралския клуб” не спести критики към Мбапе и Винисиус

Енцо Мареска оптимист за завръщането на Палмър

Специалистът се надява звездата на Челси да е готов за Барселона и Арсенал

Кварацхелия засипа с похвали Байерн (Мюнхен)

“Баварците” спечелиха гостуването си на ПСЖ вчера с 2:1

Швеция без Гьокереш за Швейцария и Словения

Нападателят на Арсенал не беше включен в националния отбор

Защитник на Атлетико (Мадрид) с тежка травма

Льо Норман има тежка контузия на лявото коляно, клубът не знае колко време ще отсъства

Официално: Интер и Милан откупиха стадиона в Милано от Общината

Финансирането идва от международните банкови институции "Голдман Сакс" и "Джей Пи Морган"

В Испания: Флик напуска Барселона след края на сезона

Флик има договор с Барса до лятото на 2027 година

Нов проблем за Рома: Леон Бейли също се контузи

Травмата на Дибала е по-сериозна от очакваното