Президентът на Фулъм: Висшата лига е в кома

Президентът на Фулъм: Висшата лига е в кома

"Време е Висшата лига да се събуди", смята Мохамед Ал Файед

Президентът на Фулъм - Мохамед Ал Файед, отправи сериозни критики към ръководството на английската Висша лига заради грешни съдийски отсъждания, от които се оплакват много от елитните клубове в страната. Според Ал Файед реферските грешки влияят върху изхода от много от мачовете във Висшата лига. 
 
"Време е Висшата лига да се събуди. Там са в кома от дълго време. Много отбори страдат от глупави съдийски решения. Още веднъж призовавам да се вземат мерки за уеднаквяване на критериите на съдиите", каза Мохамед Ал Файед. Той призова и за въвеждане на модерните технологии в играта, които да са в помощ на съдиите при взимане на важни решения на терена.
Съперник на ЦСКА с рекордна оферта за нападател, отхвърлиха я

Съперникът на ЦСКА София в квалификациите на Лига Европа - Дери Сити, е отправил рекордна за ирландската футболна лига оферта на стойност 180 хиляди евро за голмайстора на Уотърфорд - Томи Лонерган.

Бивш треньор на ЦСКА пое Анортозис

Бившият треньор треньор на ЦСКА (София) Нестор Ел Маестро ще поеме кипърския Анортозис (Фамагуста) от новия сезон, съобщава сайтът 24sports.com.cy.

Като по филмите: Белгия с магичен обрат над Сенегал (ВИДЕО)

“Червените дяволи” губеха с 0:2 до 85-ата минута

Борац обяви сериозен интерес към мача с Левски

От Борац Баня Лука обявиха, че интересът към предстоящия мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Левски е огромен.

Антонио Конте е готов да застане начело на Италия

С цел отново да застане начело на националния отбор по футбол на Италия, Антонио Конте има готовност да се съгласи на сериозно редуциране на финансовите си претенции.

Официално: ЦСКА 1948 обяви първи нов, подписа с тунизийски халф

Моатаз Земземи парафира с вицешампионите