Промес: Трябваше да вкараме повече на България

Промес: Трябваше да вкараме повече на България

Франция остава фаворит, но най-интересното предстои

Съжалявам, че вкарахме само три гола на България, обяви една от звездите на холандския тим Куинси Промес след мача с нашите в Амстердам.

 

Съотборникът на Ивелин Попов в Спартак (Москва) предрече, че най-интересното в групата ни тепърва предстои. 
 
"В края на квалификациите това може да ни изиграе лоша шега. Франция се провали срещу Люксембург, но си остава фаворит. Победата не ни кара да се чувстваме добре. Вкарахме 3 гола, което не е лошо, но понякога прекалено много задържахме топката", каза Промес, който изигра пълни 90 минути.
Арсенал привлича Влахович от Ювентус със свободен трансфер

Арсенал проявява интерес към нападателя на Ювентус Душан Влахович пише "Мундо Депортиво".

Дани Карвахал напуска Реал Мадрид

Капитанът на Реал Мадрид - Дани Карвахал, ще напусне в края на сезона на испанската футболна Ла Лига, съобщиха от „Кралския клуб“.

Хари Кейн готов да подпише нов договор с Байерн Мюнхен

Хари Кейн е готов да обвърже дългосрочното си бъдеще с Байерн Мюнхен, но капитанът на националния отбор на Англия е поставил важно финансово условие за подписа си.

Има сделка: Моуриньо се разбра с Реал, остава само подписът

Жозе се завръща в Мадрид

Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп