ПСЖ ще си купува клуб

ПСЖ ще си купува клуб

Парижани търсят сателит

Ръководството на Пари Сен Жермен работи върху идеята да осигури отбор, който да бъде със статут на сателит. Чрез него клубът ще развива младите футболисти на тима. За това призна съветникът на ръководството на клуба Луис Кампос, цитиран от вестник "Екип".

Португалецът направи това признание на церемония в Париж, на която бяха чествани 50 години от създаването на школата. "В момента разучаваме различни решения. Не е лесно и няма смисъл да бързаме", каза Кампос на въпрос дали ПСЖ ще купи клуб, който да превърна в сателит и да развива играчите, които изризцан от академията.

Пари Сен Жермен вече има договор за сътрудничество с португалския Брага. Клубът обаче не смята да връща втория си отбор, който бе закрит през 2019 от тогавашния спортен директор Антеро Енрике.

Четири срещи откриват осминафиналната фаза на Шампионската лига

Нюкасъл - Барселона е гвоздеят на днешния ден

Флик каза кое е най-силното първенство в света

"Има наистина силни отбори с много пари", каза той

Слот: Алисон не е достатъчно добре, за да играе утре

"Киеза не беше на тренировката, не се чувстваше добре снощи", призна мениджърът на Ливърпул

Компани: Аталанта не е лесен съперник

"Искаме да видим как ще е Хари утре сутринта", каза треньорът на Байерн

Жребият прати Ливърпул срещу Манчестър Сити за ФА Къп

Лийдс на Илия Груев ще играе срещу Брентфорд или Уест Хем

Девет души са арестувани след дербито Рейнджърс - Селтик

Деветима души са задържани след сериозни безредици по време на четвъртфиналния мач за Купата на Шотландия между Рейнджърс и Селтик, игран в неделя на стадион „Айброкс“