ПСЖ активира клаузата за откупуване на Усман Дембеле

ПСЖ активира клаузата за откупуване на Усман Дембеле

Парижани доволни, че Неймар реши да остане

Френският шампион Пари Сен Жермен реши да активира клаузата за откупуване в договора на Усман Дембеле с Барселона, съобщиха световните информационни агенции.

До понеделник тя е в размер на 50 млн. евро, след което ще стане двойна. Очаква се 26-годишният нападател да замени на „Парк де Пренс“ напускащия това или най-късно другото лято Килиан Мбапе.

Парижани са доволни от решението на Неймар да остане в състава, пише Le Parisien, след като бразилската суперзвезда опроверга информациите, че ще напусне френския футболен гранд и ще премине в друг отбор.

31-годишният Неймар има договор с ПСЖ за още два сезона. Той пристигна в тима от Барселона за рекордните 222 милиона евро преди шест години.

Бразилецът записа 18 гола и 17 асистенции в 29 мача през 2022/2023 и помогна на отбора да спечели титлата в Лига 1.

В Реал притеснени от много контузени

Реал Мадрид е обезпокоен от големия брой контузии, получени от футболистите на "белите" през последните два сезона, пише вестник Марка.

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд

Лука Модрич претърпя операция

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич претърпя успешна операция след фрактура на лявата си скула, съобщи Хърватската футболна федерация, седмици преди 40-годишният халф на Милан да участва в петото си Световно първенство.

Манчестър Юнайтед си гарантира участието в Шампионска лига (ВИДЕО)

“Червените дяволи” победиха Брентфорд в слаб мач на Игор Тиаго

Словакия остана без селекционер

Калцона напусна заради несъгласие с новия договор