ПСЖ бе "кръгла нула" срещу Клермон днес (ВИДЕО)

ПСЖ бе "кръгла нула" срещу Клермон днес (ВИДЕО)

Парижани не успяха да надвият своя противник и срещата приключи без голове

Пари Сен Жермен се издъни и не успя да победи Клермон като гост в мач от 7-ия кръг на Лига 1. Двубоят завърши наравно 0:0.

Въпреки игровото превъзходство на парижани, домакините удържаха ремито. По всичко изглежда, че Клермон ще е сред отборите, които ще се борят за оцеляването си през сезона, след като започна сезона с 1 точка от първите 6 мача и голова разлика 5:12.

След равенството ПСЖ е втори във временното класиране с актив от 12 точки, докато Клермон остава на предпоследното място, като вече е с 2 точки.

От самото начало ПСЖ очаквано владееше повече топката, но трудно стигаше до голови положения. Домакините бяха затворили добре свободните пространства и звездите на столичани не измислиха нищо. На терена бяха Килиан Мбапе, Усман Дембеле и Рандал Коло Муани.

След почивката ПСЖ създаде повече опасности за противниковата врата. В 54-тата минута удар на Мбапе се отби от гредата.

Четвърт час преди изтичането на редовното време Коло Муани падна в наказателното поле. Гостите поискаха дузпа, но съдията прецени, че няма основания за такава.

В 86-ата минута Килиан Мбапе също претендира за 11-метров наказателен удар. Решението на съдията беше същото като в предходната ситуация.

В минутите преди последния съдийски сигнал ПСЖ натика Клермон в собствената му половина. Вратарят Мори Диау обаче направи превъзходни спасявания и заключи вратата си. Определено той беше Играчът на мача.

В следващия кръг от Лига 1 ПСЖ гостува на Рен, докато Клермон ще се изправи срещу Монпелие.

Валенсия с нов разочароващ резултат, не успя да победи Майорка на "Местая"(ВИДЕО)

Затъването на "прилепите" продължава с пълна сила

Ханзи Флик ще реши след края на сезона дали да остане в Барселона

Германският треньор се наслаждава на ежедневието си в настоящата ситуация

Дортмунд на 6 точки от върха в Бундеслигата (ВИДЕО)

„Жълто-черните“ спечелиха дербито на двете Борусии

Милан иска да си върне Тиаго Силва

41-годишният защитник прекрати договора си с Флуминензе

Интер се провали срещу Болоня и отпадна на 1/2-финалите за Суперкупата (ВИДЕО)

Това се случи след дузпи

Фабиан Нюрнбергер влезе като смяна за Дармщад при ремито срещу Падерборн (ВИДЕО)

Двата тима завъртяха реми 2:2

Огромен скандал избухна в Нова Зеландия: Наказаха национал за 5 години

Причината за това са нелегални залози

Къртис Джоунс: Салах се извини пред отбора

Той даде интересно интервю след ремито с Лийдс

Голям проблем за Борнемут! Тайлър Адамс пропуска три месеца заради травма в коляното

Това обяви мениджърът на тима Андони Ираола