ПСЖ ще се разправи с Борусия в реванша

ПСЖ ще се разправи с Борусия в реванша

Вижте подробности

ПСЖ ще се разправи с Борусия (Дортмунд) като домакин в полуфиналния реванш от Шампионската лига. Така поне смята букмейкърът Efbet, който приема залози за "единица" при коефициент 1,53. Равенството е оценено с 4,55, а евентуален успех на германския тим с 5,75. Шансовете на ПСЖ да се класира за големия финал са оценени с 1,67 срещу 2,20 за съперника му.

Мачът на "Парк де пренс" в Париж е утре вечер от 22,00 часа българско време. Борусия успя да победи с 1:0 в първия мач на своя стадион в Дортмунд, но ще му бъде много трудно да отстрани френския шампион.

 

ПСЖ срещу Тотнъм в спор за историческа Суперкупа на Европа

Един от двата отбора ще вдигне първата си Суперкупа на УЕФА тази вечер в Удине

Халф на Тотнъм аут за Суперкупата

Ив Бисума е отстранен от отбора

Роби Кийн: Бяхме невероятни през второто полувреме

Наставникът на Ференцварош Роби Кийн похвали футболистите си за играта им през второто полувреме срещу Лудогорец, чрез което унгарците елиминираха своя опонент

Фенербахче със знаменит обрат, отнесе Фейенорд с 5:2 и го елиминира от ШЛ (ВИДЕО)

Фенербахче се класира за плейофния кръг в Шампионската лига, след като спечели категорично реванша срещу Фейенорд от третия предварителен кръг с 5:2

СКАНДАЛНО: УЕФА не допусна Лудогорец в Шампионската лига! (ВИДЕО)

Испанец отмени чист гол и не даде дузпа срещу Чочев

Байерн получи ултиматум за Волтемаде

Трансферът трябва да бъде завършен до събота

Комо представи Алваро Мората

Нападателят пристига под наем от Милан

РБ Лайпциг договори откритието на Станимир Стоилов

Трансферът чупи рекорди

Карабах разби Шкендия и чака Лудогорец или Ференцварош (ВИДЕО)

Убедителна победа за азерите