ПСЖ вади 80 милиона за Сон

ПСЖ вади 80 милиона за Сон

Парижани искат да се подсигурят със заместник на Мбапе

Нападателят на Тотнъм Хьон-Мин Сон може да продължи кариерата си в ПСЖ. Ръководството на френския клуб е готово да плати 80 милиона евро за трансфера на 30-годишния играч. Президентът на ПСЖ Насер Ал-Хелаифи лично се е заел да осъществи сделката. Той планира да се срещне с играча по време на световното първенство в Катар, според „El Nacional“.

Нападателят няма да поднови договора си с Тотнъм, който изтича през лятото на 2025 година. Реал Мадрид също се интересува от играча, но испанският клуб едва ли ще успее да подпише с нападателя.

През този сезон Сон има 19 мача, в които отбеляза 5 гола и направи 2 асистенции. Порталът Transfermarkt оценява стойността на играча на 70 милиона евро.

Алкарас: Трент ще е най-добрият в света

Испанската тенис звезда Карлос Алкарас се изказа ласкаво за последното ново попълнение на любимия си Реал Мадрид - Трент Александър-Арнолд

Гарначо напуска Манчестър Юнайтед, но иска да остане в Англия

От Леверкузен проявяват много сериозен интерес към аржентинеца

ПСЖ започна Световното клубно с 4:0 над Атлетико (Мадрид) (ВИДЕО)

Европейските шампиони не дадоха шанс на мадридчани в САЩ

В Испания: Барселона с нечуван апел към Ла Лига

Каталунците с историческа молба за финансовия феърплей

Ювентус дава нов договор на младата си звезда

Ювентус предприема стъпки за удължаване на договора на Кенан Йълдъз

Наполи връща Джон Дюран в Европа?

Нападателят може бързо да приключи с авантюрата си при Ал Насър

Милан се прицели в Гранит Джака

Многобройни източници потвърждават за нови разговори между Милан и Байер Леверкузен за Гранит Джака, който е отворен за трансфер на "Сан Сиро"

Монтоливо: Не уважавам Гатузо

Новият селекционер на Италия много бързо получи първата си открита атака

Монако и Барселона отново преговарят за Ансу Фати

Ръководствата на Монако и Барселона подновиха преговорите за Ансу Фати