Пуйол и Адриано в групата за финала с Реал

Пуйол и Адриано в групата за финала с Реал

Старши треньорът на италианския колос Барселона – Хосеп Гуардиола, определи група от 20 футболисти за утрешния финал в турнира за Купата на Краля срещу кръвния враг Реал (Мадрид)

Старши треньорът на италианския колос Барселона – Хосеп Гуардиола, определи група от 20 футболисти за утрешния финал в турнира за Купата на Краля срещу кръвния враг Реал (Мадрид).

Добрата новина за каталунците е, че капитанът Карлес Пуйол и левият бранител Адриано Корея бяха включени в разширения състав. Припомняме, че в съботното „Ел Класико”, завършило 1:1, двамата напуснаха преждевременно с травми, но лекарите на отбора съумяха да ги вдигнат за този сблъсък.

В състава бяха взети и трима от юношите на „блаугранас” – Тиаго, Фонтас и Жефрен. Абидал и Боян пък са трайно контузени, но ще присъстват на „Местая”, за да подкрепят съотборниците си.

Ето и цялата група на Барса за финала с Реал:

Вратари: Валдес, Пинто

Полеви играчи: Алвеш, Масчерано, Пике, Пуйол, Адриано, Максуел, Милито, Бускетс, Кейта, Шави, Вия, Иниеста, Педро, Меси, Жефрен, Афелай, Фонтас, Тиаго