Ради Цонев с нова загуба в Казахстан (ВИДЕО)

Ради Цонев с нова загуба в Казахстан (ВИДЕО)

Пропадането на Тобол продължава

Бившият халф на Левски Радослав Цонев записа минимално участие за Тобол при домакинското поражение с 1:2 от Кизилжар в мач от елита на Казахстан.

Халфът се появи на терена в 80-ата минута, но не успя да предотврати четвърта поредна загуба за тима му във всички турнири.

На терена бяха и други две познати имена, преминали през родния футбол - бившите играчи на Берое Педро Еуженио и Рубен Бригадо. 

В класирането Тобол е седми с 19 точки, докато лидерът Актобе е с 29.

 

Мхитарян за отменения гол: Ще нося спомена до края на живота си

Халфът на Интер Хенрих Мхитарян обявио, че ще носи завинаги в съзнанието си спомена за отменения си гол в първия полуфинал от Шампионската лига между Интер и Барселона, завършил при резултат 3:3.

Груев и Лийдс с победен парад

Илия Груев ще стане вторият български футболист, който ще дефилира с отбора си в открит автобус след успех в Англия. 

Индзаги: Представихме се страхотно срещу най-добрия отбор в света

Треньорът на Интере Симеоне Индзаги беше доволен от представянето на своя отбор срещу Барселона, но изрази и съжаление за отменения гол на Хенрих Мхитарян.

Флик: Финал преди финала

Ханзи Флик говори след равенството 3:3 на неговата Барселона в първия полуфинален мача срещу тима на Интер.

Рубен Аморим: Лига Европа няма да спаси сезона на Манчестър Юнайтед

Това е най-слабата кампания на „червените дяволи“ в ерата на Висшата лига

Реднап се извини за неуместна шега спрямо Томас Тухел

Пенсионираният треньор призна вината си

Валдано с много тежки критики по адрес на Реал (Мадрид)

Бившият играч, треньор и директор на "кралете" редовно коментира събитията около клуба

В Испания: Анчелоти иска да остане в Реал (Мадрид)

Очевидно специалистът не иска все още да си тръгва

Японци разплакаха Роналдо и Ал Насър в азиатската Шампионска лига (ВИДЕО)

Саудитският тим се провали