Рафиня гори за месец

Рафиня гори за месец

Вижте подробности

Бразилският футболист на Барселона Рафиня ще остане извън игра от три до четири седмици заради разтежение на десния крак, получено при победата над Севиля с 1:0 в двубой от осмия кръг на испанската Ла Лига.

Рафиня бе титуляр, но трябваше да бъде заменен принудително в 37-ата минута след като даде сигнал, че се е контузил. Така 26-годишният нападател ще пропусне следващите поне два мача на каталунския гранд - гостуването на Порто в Португалия от Шампионската лига на 4 октомври и гостуването на Гранада в Ла Лига четири дни по-късно.

Паузата за националните отбори, която предстои през октомври, ще даде допълнително време за възстановяването на бразилеца.

Все още не е ясно дали Рафиня ще бъде на линия за дербито срещу Реал Мадрид в края на следващия месец в Барселона.

Марсилия праща на борсата една от звездите си

Решението е на треньора Роберто Де Дзерби

Луис Диас: Мечтаех да дойда в Байерн

Колумбиецът призна, че е повече от щастлив при “баварците”

Челси е подготвил финална чистка за края на лятото

“Сините” пред раздяла с десетима свои играчи

Тотнъм не се отказва от Еберечи Езе

Преговорите между двата тима се задълбочават

Галатасарай се прицели във вратаря на Португалия

Турският гранд пред отказване за Едерсон

Уулвс привлече най-бързия играч в Серия А

Подсилване в защита за “вълците”

Луукман се завърна в тренировките на Аталанта

Нигериецът по всяка вероятност ще остане в тима

Официално: Новият капитан на Тотнъм преподписа с тима

Ключов “трансфер” за “шпорите”

Рашфорд с първо открито интервю за Барселона

Англичанинът говори и за времето си в Манчестър Юнайтед