Рамос не изключи завръщане в испанския национален отбор

Рамос не изключи завръщане в испанския национален отбор

„Ако обстоятелствата се променят, защо не“

Защитникът на Севиля Серхио Рамос не изключи възможността да се завърне в испанския национален отбор по футбол.

"Преди година реших да напусна националния отбор. Ако възникнат обстоятелства, свързани с евентуално завръщане, кой знае? Всички знаят какво означава за мен да представлявам страната си. Ако обстоятелствата се променят, защо не?", каза Рамос, цитиран от Football Espana.

Рамос дебютира за националния отбор през март 2005 г. в мач срещу Китай. Общо 37-годишният испанец изигра 180 мача за националния отбор, вкара 23 гола и направи осем асистенции.

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.